ZAPROSZENIA gotowe na Rocznicę Ślubu z motywem Eukaliptusa 10szt.

24h

24,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Eleganckie, minimalistyczne i oryginalne zaproszenia do wypisania na rocznicę ślubu. Odnowienie przysięgi małżeńskiej powinno mieć równie podniosłą oprawę, idealnie się sprawdzą na powiadomienie gości zaproszenia z kolekcji Świeży Eukaliptus

Opis:
  • Eleganckie zaproszenia na rocznicę ślubu mają kwadratowy format, składają się z części okładkowej oraz środka, gdzie znajduje się gotowa treść zaproszenia do uzupełnienia w miejscach specjalnie wykropkowanych. Grafika na zaproszeniach ma minimalistyczny charakter, ale jednocześnie podkreśla okazję. Na białym tle, przy krawędziach znajdują się gałązki eukaliptusa. Na środku okładki z kolei znajduje się elegancki, czarny napis: ROCZNICA ŚLUBU ZAPROSZENIE.
  • Wewnątrz zaproszenia, po lewej stronie widnieją piękne słowa, autorstwa Auguste Bekannte:
NIE WYSTARCZY POKOCHAĆ,
TRZEBA JESZCZE UMIEĆ
WZIĄĆ MIŁOŚĆ W RĘCE
I PRZENIEŚĆ PRZEZ CAŁE ŻYCIE
  • Po prawej stronie wewnątrz z kolei znajduje się treść właściwa, z miejscami do uzupełniania:
...................
Z WIELKĄ RADOŚCIĄ ZAPRASZAJĄ
SZ.P. ..................
NA PRZYJĘCIE Z OKAZJI
..... ROCZNICY ŚLUBU, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ
DNIA ............. O GODZINIE ...............
W ..................
UPRZEJMIE PROSIMY O POTWIERDZENIE PRZYBYCIA
DO DNIA .............
Zastosowanie:
  • Rocznica ślubu to ważne wydarzenie, zwłaszcza gdy jest to okrągły jubileusz. Z pewnością pewne daty i okrągłe rocznice powinny być celebrowane szczególnie. Jeśli planujecie uczcić swoją rocznicę w gronie rodziny i przyjaciół doskonale będzie ich powiadomić o planowanej uroczystości. Eleganckie zaproszenia na rocznicę ślubu z motywem eukaliptusa będą idealnym sposobem.
  • Zaproszenia z pewnością przypadną do gustu wszystkim gościom. Elegancja oraz minimalizm doskonale odzwierciedlają charakter uroczystości. Do zaproszeń dodajemy białe koperty, dzięki czemu możecie wysłać je również listownie do bliskich, którzy mieszkają daleko. Zaproszenie zapewne ich ucieszy i chętnie przybędą na tak ważne wydarzenie.
Wymiary:
  • 14 cm x 14 cm,
  • do zaproszeń dołączamy białe koperty.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: