ZAPROSZENIA do wypisania na Rocznicę Ślubu Błękitne Kwiaty 10szt

1-7 dni
Wpisz datę uroczystości abyśmy zdążyli wysłać zamówienie na czas

24,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jak zaprosić gości na Rocznicę Ślubu? Idealnie sprawdzą się dedykowane na tę okazję zaproszenia z tekstem do uzupełnienia. Kwiatowy wzór w błękitnej kolorystyce wpisuje się w najnowsze trendy.

Opis:
  • Eleganckie zaproszenia na Rocznicę Ślubu wykonane są z wysokiej jakości papieru. Na nich znajduje się piękna kwiatowa grafika z delikatnymi piórkami, całość zachowana jest w błękitnej kolorystyce. Okładka zaproszeń rocznicowych obejmuje heksagon, wewnątrz którego umieścimy tekst: Rocznica ślubu zaproszenie. W środku zaproszeń znajduje się motyw graficzny, który świetnie nawiązuje do tego z okładki. Po prawej stronie widnieje gotowy tekst, który należy samodzielnie uzupełnić o najważniejsze informacje dotyczące przyjęcia rocznicowego. Z lewej strony okładki znajduje się tekst:
Nie wystarczy pokochać,
trzeba jeszcze umieć
Wziąć tę miłość w ręce
i przenieść ją przez całe życie.

Zastosowanie:
  • Zaproszenia uniwersalne z gotowym tekstem do uzupełnienia to sposób, aby zaprosić gości w szybki, ale elegancki sposób. Dedykowane zaproszenia na Rocznicę Ślubu w błękitnej kolorystyce prezentują się bardzo efektownie i na pewno zachwycą obdarowane osoby.
Wymiary:
  • 14 cm x 14 cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: