PODZIĘKOWANIE dla Małej Druhny opaska na rękę + bilecik

24h

29,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Stroik na rękę z fioletowymi kwiatami to pomysł na prezent dla małej druhny. Idealnie sprawdzi się jako upominek dla dziewczynki. Opaska z kwiatami z pewnością wzbogaci strój dziewczynki.

Opis:
  • Wyjątkowe podziękowanie dla Małej Druhny w postaci eleganckiej opaski na rękę, umieszczonej na ozdobnej kartce. Bilecik z treścią podziękowania wykonany jest z wysokiej jakości papieru. Na nim widnieje tekst: Dziękujemy że jesteś z nami w tym ważnym dla nas dniu Nasza Mała Druhno! Opaska wykonana jest z satynowej wstążeczki w pięknym fioletowym kolorze. Na niej znajduje się kwiatowa, roślinna kompozycja z dużym białym kwiatem, wzbogaconym o mniejsze fioletowe kwiatki. Opaska dzięki temu, że posiada wstążkę, to sprawdzi się świetnie na każdą rączkę. Z pewnością druhna będzie zachwycona takim prezentem!
Zastosowanie:
  • Prezent dla małej druhny powinien być wyjątkowy, dlatego idealnie sprawdzi się do tego opaska z kwiatami. Stroik z fioletowymi zdobieniami idealnie pasuje jako wzbogacenie stroju dziewczynki. Mała druhna będzie zadowolona z takiego prezentu. Z pewnością opaska będzie piękną pamiątką z uroczystości ślubu.
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: