OPASKA ozdoba głowy dla druhny Białe i różowe kwiatki

24h

39,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Chcesz stworzyć spójną aranżację kwiatową na ślub i wesele? Pragniesz zaangażować w orszak weselny dziewczynki do sypania kwiatów? W takim razie doskonale dla każdej z nich sprawdzi się opaska do włosów z kwiatkami. Będzie współgrać z biało-różowymi dekoracjami na weselu, a każda dziewczynka będzie się prezentować subtelnie i uroczo, a zarazem bardzo spójnie

Opis:
  • Opaska do włosów z kwiatami dla druhny jest z białego i lekkiego tworzywa. Cienka obręcz dobrze przytrzyma włosy zaczesane do tyłu, gdyż od wewnętrznej strony posiada niewielkie wypustki, które utrzymują fryzurę w ryzach. Oczywiście poza praktycznym walorem, opaska dla druhenki przede wszystkim zachwyca dekoracyjnym charakterem.
  • Na przedzie znajduje się ręcznie pleciony stroik z różowych i białych kwiatów, które uzupełniają zielone listki. Kwiatki są zróżnicowane gatunkowo. Widać takie o strzelistym kształcie, gęste i zaokrąglone, a także duże i mniejsze różyczki. Całość tworzy efektowną dekorację, która prezentuje się niezwykle elegancko i naturalnie, a co najważniejsze także dziewczęco.
Zastosowanie:
  • Warto sięgnąć po opaskę do włosów z kwiatami, jeśli chcecie wyróżnić dziewczynki na Waszym ślubie i weselu. Ozdobi gładko zaczesane do tyłu włosy, a także fryzurę z burzą loków. Sprawdzi się do włosów spiętych w kok czy też warkocz klasyczny lub francuski.
  • Opaska na włosy nawet przy schylaniu się czy tańcu utrzyma się na głowie. Będzie pięknym dodatkiem sprawiającym, że zdjęcia z ceremonii ślubnej będą prezentować się bardziej uroczyście. Sprawdzi się dla druhen, które będą niosły tren czy też welon panny młodej.
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny.

Produkty powiązane