OPASKA samozaciskowa na rękę z kwiatkami dla druhny i świadkowej

24h

19,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wiele par decyduje się na tradycyjny orszak ślubny w drodze do kościoła. Zatem wejście panny młodej poprzedza dziewczynka sypiąca kwiaty albo po prostu niosąca w rękach bukiet kwiatów. Z kolei druhny w zależności od tego czy potrzebne są do pomocy, czy też nie, albo poprzedzają pannę młodą i ustawiają się w rzędzie przy ołtarzu, albo idą za nią, niosąc jej welon czy tren. W każdym przypadku prezentuje się to pięknie i warto każdą druhnę wyróżnić, zakładając na jej nadgarstek opaskę z kwiatkami. W ramach tej oferty rekomendujemy zdobioną opaskę samozaciskową.

Opis:
  • Opaska z kwiatami na rękę jest samozaciskowa, co oznacza, że wykonana jest z tworzywa elastycznego, które automatycznie dostosowuje się do szerokości nadgarstka. Owa opaska jest oczywiście obszyta białym materiałem. Na niej w centralnej części znajduje się stroik kwiatowy. Ów stroik utrzymany jest w biało-zielonym kolorze i tworzą go białe kwiaty róż, kwiaty o wąskich płatkach, a także drobne białe kuleczki przypominające pąki. Oczywiście widać także zielone listki otaczające kwiaty. Taki stroik kwiatowy na rękę dla druhenki będzie pięknie wyglądał do białej koronkowej sukieneczki. Z kolei w przypadku dorosłych druhen będzie pasował do sukienek w kolorze beżowym i écru.
Zastosowanie:
  • Opaska z kwiatami na rękę druhny nie będzie jej przeszkadzać w wypełnianiu ślubnych obowiązków. Jednocześnie będzie podkreślać uroczysty charakter ceremonii i pasować do białych, kwiatowych dekoracji kościoła czy sali weselnej. Druhenka w przypadku takiej ozdoby na rękę poradzi sobie z sypaniem kwiatków z koszyczka, a druhna w sposób uroczysty rozda gościom podziękowania na weselu albo przygotowane na kościelną ceremonię śpiewniki. Główna druhna będzie miała wolne ręce, by w razie konieczności odebrać od panny młodej bukiet albo pomóc jej z ułożeniem sukni ślubnej.
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: