OPASKA stroik ozdoba na rękę pastelowa róża dla druhny i świadkowej

24h

11,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ślub jest uroczystością, na którą zaprasza się całą rodzinę, często również tę dalszą. Ślub obejmuje także efektowne wejście do kościoła i stworzenie orszaku weselnego po skończonej ceremonii. Jego częścią są druhny i druhenki, członkinie rodziny i przyjaciółki. Warto wybrać zarówno dla kobiet, jak i małych dziewczynek opaski kwiatowe na rękę. Proponujemy wybór opaski w białym kolorze, ozdobionej pastelową różą.

Opis:
  • Opaska z kwiatami na rękę dla druhny jest wykonana z szerokiego tiulowego materiału w białym kolorze. Idealnie zatem wpisuje się w weselną kolorystykę. Jest dodatkowo ozdobiona różą w pastelowym, jasnoróżowym kolorze. Róża ozdobiona jest pączkami i efektownymi kwiatkami, które tworzą drobne kuleczki w beżowym kolorze. Dodatkowo ów stroik kwiatowy na rękę ozdobiony jest zielonymi listkami. Oczywiście wszystkie elementy są wykonane z tworzywa sztucznego, jednak prezentują się naturalistycznie. Opaskę z kwiatami na rękę dla druhny wystarczy opleść kilkakrotnie wokół nadgarstka, a następnie koniec tiulowej wstążki wsunąć do środka.
Zastosowanie:
  • Wybór opaski z kwiatami na rękę dla druhen i druhenek sprawia, że posiadają one dekoracyjny, ozdobny element, a jednocześnie mają wolne ręce. Dzięki temu mogą bez przeszkód pełnić swoją rolę, czyli pomagać pannie młodej, a później parze młodej. Druhny mają w końcu wiele zadań i w czasie ich wykonywania powinny prezentować się nienagannie, a ich dodatki powinny pasować do kwiatowych dekoracji na ślubie i weselu. Opaska z kwiatami na rękę nie przeszkodzi w odbieraniu prezentów od gości czy rozdawaniu im drobnych podziękowań. Z kwiatową opaską na ręce druhna poradzi sobie z niesieniem welonu czy też trenu panny młodej, a druhenka z sypaniem kwiatów.     
Wymiary:
  • długość tasiemki: ok. 55 cm,
  • szerokość tasiemki: 2,5 cm,
  • wielkość instalacji: ok. 6 cm x 5 cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: