OPASKA na rękę dla świadkowej i druhny korsarz z pudrową różyczką

24h

11,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Podczas ślubu często obowiązuje zwyczaj tworzenia tradycyjnego ślubnego orszaku. Na jego czele idzie druhenka sypiąca kwiaty. Zaraz za nią podążają druhny, a jeszcze dalej druhny i druhenki pomagające pannie młodej z długim trenem czy welonem. Pomocnice pełnią ważną rolę podczas ceremonii i na weselu i warto wybrać dla nich jednolite kwiatowe dekoracje. Doskonale sprawdzi się kwiatowa opaska na rękę dla druhny, ozdobiona białym i różowym kwiatkiem.

Opis:
  • Opaska z kwiatami na rękę prezentowana w ramach tej oferty świetnie sprawdzi się dla druhen w czasie ceremonii ślubnej i na weselu. Jest wykonana z satynowej, białej wstążki. Na niej zostały umieszczone kwiaty. Duży biały kwiat o rozłożystych i lekko postrzępionych płatkach, kryje małą jasnoróżową różyczkę z zielonymi listkami. Taki design prezentuje się subtelnie i świetnie sprawdzi się zarówno do białej kreacji małej druhenki, jak i jasnoróżowej czy jasnoniebieskiej sukni druhny. Stroik kwiatowy na rękę bardzo łatwo się zakłada. Wystarczy opleść wstążkę wokół nadgarstka, a następnie końcówki związać i ukryć pod spodem. Dzięki temu kwiatowa dekoracja na pewno nie spadnie z nadgarstka.
Zastosowanie:
  • Wybór opaski z kwiatami na rękę druhny zamiast małego bukietu jest bardzo trafiony. Jeśli druhna ma ściśle określoną rolę do wykonania i nie jest jedynie częścią pięknego „obrazka”, który świetnie prezentuje się na fotografiach, taka dekoracja będzie idealna. Nie krępuje ruchów, zatem druhna może bez przeszkód pomóc pannie młodej w ułożeniu rozłożystej sukni po wyjściu z samochodu czy wstaniu z krzesła w trakcie ceremonii ślubnej. Mała druhenka nie ma z kolei problemu z sypaniem płatków kwiatów z koszyczka czy też ryżu przed kościołem.         
Wymiary:
  • długość tasiemki ok. 45 cm,
  • szerokość tasiemki ok. 1,2 cm,
  • wielkość instalacji ok. 4,5 cm x 4,5 cm.

Produkty powiązane