STOJAK do candy baru na pączki

24h

137,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Super nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom wprowadzamy produkt, który cały czas zdobywa na popularności za granicą! Stojak na pączki pozwoli Wam urozmaicić słodki barek, a pyszne, kolorowe donuty sprawią, że goście nie będą mogli się im oprzeć!

Opis:
  • Drewniany stojak na pączki lub donuty, który posiada kołki, na których można zawiesić różnokolorowe pączki. Ścianka jest wykonana z naturalnego drewna. Posiada, aż 16 kołków do samodzielnego zamontowania na donuty. Górna część ścianki zawiera ozdobny napis: Donuts.

Zastosowanie:
  • Tak przygotowany stojak jest doskonałą dekoracją słodkiego barku. Różnokolorowe pączki i donuty będą kusić Waszych gości. Kolory ciastek możecie dopasować do barw przewodnich wesela. Stojak na pączki jest najnowszym trendem ślubnym zza granicy — zapewnijcie sobie najmodniejsze dodatki ślubne!

  • Drewniane dekoracje są bardzo modne, dlatego warto wybrać je na wesele. W szczególności piękny dodatek w postaci ścianki na donuty z pewnością wzbogaci Wasz candy bar. Goście z pewnością będą zachwyceni!
Wymiary:
  • szerokość ok. 45 cm, wysokość ok. 55 cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: