KIELISZKI plastikowe do szampana 10szt

24h

27,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bez wątpienia wieczór panieński jest okazją do celebracji i tutaj powinien pojawić się chociażby okolicznościowy szampan. Zamiast szklanych, warto postawić na kieliszki plastikowe do szampana, które świetnie się sprawdzą zarówno na napoje alkoholowe, jak i bezalkoholowe.

Opis:
  • Kieliszki plastikowe do szampana doskonale sprawdzą się przy wznoszeniu kolejnych toastów za bohaterkę imprezy, czyli przyszłą pannę młodą. Ich atutem jest to, że są bardzo lekkie. Jak wiadomo nie stłuką się, zatem nawet jeśli upadną na podłogę, nie poczynią szkód i żadna z uczestniczek nie ucierpi.
  • Kieliszki plastikowe do szampana mają klasyczny kształt, zatem są wąskie przy nóżce, a ich kielichy lekko rozszerzają się ku górze. To sprawia, że smak szampana jest jeszcze lepszy, a bąbelki długo utrzymują się wewnątrz kieliszka.
  • Tworzywo sztuczne jest całkowicie bezpieczne i przeznaczone do kontaktu z wszelkimi napojami, zarówno tymi schłodzonymi, jak i utrzymanymi w pokojowej temperaturze. Kieliszki wypełnione dowolnym napojem można wygodnie postawić na stole, bez obaw, że się przewrócą, bowiem nóżki są bardzo stabilne.
Zastosowanie:
  • Bez wątpienia na żadnym wieczorze panieńskim nie może zabraknąć toastów za przyszłą pannę młodą. Zatem wybór kieliszków plastikowych do szampana będzie bardzo praktyczny. Dzięki temu sprzątanie po całej imprezie będzie znacznie szybsze.
  • Świetnie sprawdzą się na imprezę organizowaną w domu, ale można zabrać je ze sobą także do lokalu i poprosić kelnera o przygotowywanie w nich drinków czy bezalkoholowych napojów. Takie kieliszki do szampana możecie ozdobić także okolicznościowymi naklejkami.
  • Każda uczestniczka imprezy otrzyma swój kieliszek i toasty możecie wznosić po poszczególnych zabawach. Kieliszki bardzo wygodnie trzyma się w dłoni, można więc ruszyć z napojem alkoholowym lub bezalkoholowym na parkiet i popijać w trakcie tańca.
  • Plastikowe kieliszki można wypełnić także zdrowym napojem, np. smoothie i ustawić jako kolorową dekorację na stole przygotowanym na wieczór panieński. Świetnie będą pasować do każdej aranżacji stołu, zarówno tej minimalistycznej, jak i bogato zdobionej kwiatami czy okolicznościowymi gadżetami. To niezwykle praktyczny wybór na wieczór panieński.
Wymiary:
  • objętość: 135 ml.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: