OBRĘCZE metalowe z kwiatami dekoracja ślubna z napisami Żona Mąż 2szt

1-3 dni

104,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Metalowe obręcze z napisami i pięknymi kwiatowymi zdobieniami, o szerokim zastosowaniu. Idealna dekoracja do stworzenia ciekawej ozdoby krzeseł lub ściany za miejscem dla Młodej Pary na uroczystości ślubnej i przyjęciu weselnym.

Ciekawa i praktyczna dekoracja ślubna. W zestawie znajdują się dwie metalowe obręcze w złotym kolorze, o średnicy ok. 28 cm. Obręcze udekorowane są białymi kwiatami i zielonymi listkami – wykonanymi z tworzywa sztucznego. W środku znajdują się złote napisy Żona, Mąż, zrobione z grubego papieru. Metalowe obręcze z kwiatami i napisem to uniwersalna dekoracja, która dopełni Waszą piękną ślubną aranżację.

Ta oryginalna i wyjątkowa dekoracja ślubna może być wykorzystana na wiele sposobów, zarówno w formie wiszącej, jak i stojącej. Możecie przymocować je do oparć krzeseł lub foteli Państwa Młodych. Zestaw obręczy idealnie prezentuje się, gdy zostaną powieszone na ścianie lub zasłonie nad miejscem przeznaczonym dla nowożeńców. Nadają się także do położenia np. na stole. Metalowe obręcze z kwiatami i napisami Żona, Mąż doskonale prezentują się na pamiątkowych zdjęciach oraz filmach z Waszego ślubu i przyjęcia weselnego.
Informacje:
  • Zestaw zawiera 2 koła z napisami Żona, Mąż,
  • średnica ok. 28 cm.

Produkty powiązane