ŚWIECA/LAMPION Zapachowa Duża Świeży Eukaliptus 12CM

1-3 dni

30,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Znalezienie wymarzonego upominku na ślub nie jest łatwym zadaniem. To wyjątkowa i podniosła uroczystość, jeden z najważniejszych dni w życiu pary młodej. Dlatego dobranie prezentu wymaga wyczucia i dobrego smaku. Zrezygnuj z prezentów niskiej jakości i wybierz coś prawdziwie wyjątkowego unikalnego. Upominek, który w pełni odzwierciedli twoje uczucia oraz emocje. Coś, co zrobi niezwykłe wrażenie!

Opis:

  • Jej słodka, waniliowa woń, wydobywająca się z palącej się świecy, w rezultacie już zawsze będzie przypominać o twoim ciepłym odczuciu w stosunku do obdarowanej osoby. Podaruj ją swojemu partnerowi, a dzięki temu ten zapach wanilii już zawsze będzie kojarzyć się z łączącą was miłością. 
  • Zapach wanilii jest niezwykle przyjemny i działa kojąco na zmysły. Idealnie nadaje się do kąpieli lub chwil relaksu. Z tego względu oferowany przez nas prezent ma walory nie tylko wizualne, ale również praktyczne.
  • Na świecy znajduje się dodający otuchy napis "Gdzie jest miłość, tam jest życie". Te proste słowa zawierają w sobie tak wiele mądrości! Zastosowana czcionka jest elegancka i korzysta z najlepszych zasad dobrej typografii. Na górnej oraz dolnej części świecy znajdują się ilustracje eukaliptusów. W rezultacie wprowadzają one odświętny i podniosły nastrój, co doskonale komponuje się z białym kolorem świecy.

Zastosowanie:

  • Jak znaleźć prezent idealny? Wybierz oferowaną przez nas świecę zapachową! Stanowi ona doskonały drobny upominek dla pary młodej. Idealnie sprawdzi się również jako prezent dla wyjątkowej dla nas osoby, którą darzymy ciepłym uczuciem.
  • Świeca doskonale komponuje się z wystrojem mieszkania, dzięki czemu stanowi intrygujący element dekoracyjny.
  • Nad jej przygotowaniem czuwali nasi najzdolniejsi projektanci. Nieustannie śledzą oni szybko zmieniające się trendy branży ślubnej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że trafi do ciebie produkt nie tylko dobrze przemyślany, ale też na czasie i odzwierciedlający obecne trendy!
  • Asortyment naszego sklepu online ŚlubneZakupy.pl przeszedł proces starannej selekcji. Dzięki temu do sprzedaży trafiają jedynie sprawdzone i najlepsze produkty. Ich zakup to gwarancja satysfakcji twojej oraz twoich bliskich!
  • Nie zwlekaj! Zakup naszą świecę zapachową i dołącz do setek naszych zadowolonych klientów! Dzięki niej bez wątpienia zaimponujesz najbliższym!

Wymiary:

  • wysokość: 12 cm; średnica: 10 cm

Ważne:

  • Czas palenia ok. 60 h

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: