ŚWIECZKI sojowe mini bubble upominek podziękowanie ślub 10szt

24h

54,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Upominek dla gości weselnych powinien być oryginalny i wyjątkowy. Idealnie na podziękowanie sprawdzą się nowoczesne świeczki sojowe, które charakteryzują się modnym wyglądem. Obdarowani goście na pewno zachwycą się, gdy otrzymają taki upominek.

Opis:
  • Zestaw 10 sztuk świeczek sojowych, które wykonane są ręcznie, przez co są dopracowane pod każdym względem. Świeca jest w jasnej, kremowej kolorystyce, przez co prezentuje się efektownie. Posiada nowoczesny kształt mini bubble. 
Zastosowanie:
  • Sojowe świeczki to pomysłowy i oryginalny prezent dla gości na wesele. Podziękowanie dla bliskich osób powinno być wyjątkowe, a świeca z pewnością należy do takich upominków. Obdarowane osoby na pewno zachwycą się, gdy otrzymają podarunek, który dodatkowo jest wykonany ręcznie. Taką świeczkę można umieścić obok nakryć gości przy stole, co na pewno wzbogaci wygląd weselnego stołu. Jeżeli chcecie, aby upominek prezentował się jeszcze bardziej efektownie, wówczas możecie samodzielnie umieścić go w pudełeczka. 
  • Świeczki sojowe sprawdzą się także jako upominek dla dziewczyn na wieczór panieński. Dzięki temu, że w zestawie znajduje się 10 sztuk świeczek, to bez problemu można go podarować na prezent dla większej ilości uczestniczek panieńskiego.
Wymiary:
  • Świeca ok. 3,5 cm,
Ważne:
  • Cena dotyczy 10 sztuk świeczek.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: