ŚWIECZKI sojowe bąbelkowe kosteczki Prezenciki dla gości (pudełka, etykiety) 10szt

1-7 dni
Wpisz datę uroczystości abyśmy zdążyli wysłać zamówienie na czas

79,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wyjątkowe wydarzenie, takie jak ślub to okazja, aby w szczególny sposób wyrazić podziękowania za to, że bliscy wraz z Wami celebrowali ten dzień. Ręcznie robione świeczki sojowe sprawdzą się doskonale jako prezenciki

Opis:
  • Fikuśne świeczki sojowe, robione ręcznie według autorskiej receptury. Każda z nich ma wyjątkowy kształt mini kosteczki z bąbelków. To obecnie jeden z najmodniejszych kształtów, które przecież tak pozytywnie się kojarzą. W zestawie jest 10 świeczek sojowych w jasnym kolorze.
  • Do każdej świeczki dołączone jest ozdobne opakowanie, czyli transpaentne kwadratowe pudełeczko. Dzięki przezroczystym ściankom ciekawy kształt świeczki jest pięknie wyeskponowany. Dodatkowym zdobieniem będą okrągłe etykietki z napisem Niech miłość płonie, na tle pastelowych kwiatów, które wypełniają etykietkę.
Zastosowanie:
  • Jeśli planujecie wesele w romantycznym stylu to urocze świeczki sojowe mini bubble będą doskonałym pomysłem na prezenty i podziękowania dla gości. Z pewnością będziecie poszukiwać czegoś w stylu drobnych podarunków dla każdego z przybyłych gości. Popularne świeczuszki sojowe to najelpszy wybór. Ten rodzaj świec cieszy się wielką popularnością jako element dekoracji wnętrz i stylowy, nastrojowy dodatek.
  • Kosteczki z wosku sojowego otrzymujesz w komplecie z opakowaniem, dlatego nie musisz myśleć o tym, jak je zapakować przed wręczeniem. A można to zrobić na kilka sposobów. Kwadratowe pudełeczka ze świeczkami można ułożyć przy każdym talerzu na stole weselnym, jeszcze przed przybyciem gości na salę weselną. To również doskonały dodatek do słodkiego podziękowania w formie tortu weselnego.
  • Etykietka na opakowaniu doskonale nawiązuje do zarówno do okazji, jak i samej formy podziękowania. Ogień miłości niech płonie wiecznie zarówno młodej parze, jak i towarzyszy gościom weselnym. Mini bubble świeczki sojowe to modny gadżecik, który ucieszy każdego z weselników.
Wymiary:
  • Świeca ok. 3,5 cm,
  • pudełka szerokość ok. 5 cm, wysokość ok. 5 cm, głębokość ok. 5 cm.
Ważne:
  • Cena dotyczy 10 sztuk świec, pudełek, etykiet
  • pudełka są do samodzielnego złożenia, a etykiety do naklejenia.

Produkty powiązane