ŚCIANKA za Parą Młodą girlanda / tło złote KWIATY

24h

109,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Szukacie wyjątkowych dekoracji ślubnych, które sprawią, że sala weselna nabierze blasku? Doskonałą dekoracją będzie girlanda wisząca jako ścianka ścianka za parą młodą.

Opis:
  • Girlanda wisząca, którą tworzą pasma mieniących się kwiatów w łotym kolorze nada blichtru weselnej aranżacji. Idealnie się sprawdzi jako ścianka za parą młodą. Dzięki takiej dekoracji stół prezydialny bądź miejsca przy stole weselnym, które zajmą nowożeńcy będą pięknie wyróżnione.
  • Ta dekoracja jest gotowa do zawieszenia, a mieniące się złote kwiatki nadadzą pomieszczeniu wyjątkowego wyglądu. Ściankę ze złotych kwiatków można wykorzystać rówież na weselu plenerowym. Bez zwględu na to czy zabawa weselna będzie pod gołym niebem czy w namiocie. Złote tło z giralndy kwiatowej można również użyć w innych miejscach na sali. Jako dekoracja przy stoliku z księgą na pamiątkowe wpisy czy w miejscu gdzie można robić sobie pamiątkowe zdjęcie. Spójne dekoracje na sali weselnej stworzą stylowy klimat. 
Zastosowanie:
  • Wiszące kwiatki wykonane z lustrzanego papiery będą się pięknie mieniły podczas delikatnego powiewu wiatru. Złoty kolor będzie subtelnie odbijał światło, co sprawi że ścianka za parą młodą będzie ich miejsca pięknie wyróżniała. Zdjęcia z nowożeńcami na tle girlandy ze złotymi kwtakami wyjdą idealnie.
Wymiary:
  • szerokość ok. 100 cm, długość ok. 210 cm.

Produkty powiązane