NAKLEJKI na alkohol Romantyczny Ślub RÓŻNE NAPISY 20szt

24h

19,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Piękna dekoracja na butelki w postaci naklejek w różowym odcieniu, na białym tle. Na etykietkach samoprzylepnych znajdują się śmieszne napisy, zachęcające gości do wspólnej zabawy i korzystania z alkoholu! Etykiety są uzupełnieniem kolekcji Romantyczna, która charakteryzuje się tym, że jest subtelna oraz delikatna.

Opis:
  • Zestaw naklejek w modnej kolorystyce idealnie sprawdzi się do dekoracji butelek z alkoholem na Waszym weselu. Ozdobne etykietki są samoprzylepne, w prosty sposób można umieścić je na butelce. Etykiety są w białym kolorze, wzbogacone o dekoracyjny nadruk. Na naklejkach umieścimy grafikę delikatnego wianka, na różowym tle w postaci okręgu. Wewnątrz roślinnego wianka znajdują się zabawne teksty, napisy nawiązujące do dobrej zabawy weselnej. Oczywiście napisy zostaną wykonane dekoracyjnymi czcionkami. Przykładowo umieścimy taki tekst jak:

Instrukcję każdy zna - toast … i do dna!
No to cyk!
Keep calm and drink vodka!
Wódka dziś nie szkodzi, bo stawiają Państwo Młodzi
oraz wiele innych tekstów!

Zastosowanie:
  • Wyjątkowy zestaw naklejek z różnymi napisami idealnie sprawdzi się do dekoracji butelek z alkoholem. W prosty sposób udekorujecie wódkę weselną, wino, czy też inny trunek, który przewidujecie, że znajdzie się na Waszym weselu. Butelki wzbogacone o takie naklejki z pewnością sprawią, że goście będą zachęceni przede wszystkim do dobrej zabawy. Śmieszne napisy na etykietach na pewno bardzo im się spodobają. Na weselu najważniejsza jest dobra atmosfera, a zabawne teksty na butelkach z pewnością się do tego przyczynią. Dobra zabawa gwarantowana! Odpowiednio dobrane dodatki na weselu sprawią, że goście weselni będą miło wspominać Wasze przyjęcie weselne. 

Wymiary:
  • 10 × 10 cm
  • W zestawie znajduje się 20 etykiet

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: