KUBEK dla Świadkowej Pytanie Niespodzianka MEGA HIT

24h

38,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

UWAGA: obecnie dostępny jest tylko kubek z nadrukiem na zewnątrz.
Mega nowość! Fantastyczny kubek, który zdaje się być zwykłym kubkiem, jednak skrywa on pewną tajemnicę... Zapytaj swoją przyjaciółkę o bycie świadkową w oryginalny i zaskakujący sposób i spraw, że na pewno Ci nie odmówi!

Opis:

  • klasyczny, biały porcelanowy kubek w uniwersalnym kształcie i kolorze
  • kubek może mieć nadrukowaną grafikę z ozdobnym napisem: Siostrami nie zawsze trzeba się urodzić lub może być gładki, cały w białym kolorze bez napisów
  • na dnie kubka znajduje się umieszczone pytanie "Czy zostaniesz moją świadkową?".

Zastosowanie:

  • super pomysł na zrobienie niespodzianki Twojej przyjaciółce - już sama propozycja zostania świadkową na pewno ją wzruszy, a sposób w jaki to zrobisz zapadnie jej w pamięć
  • przyjaciółka zapytana o bycie świadkową w tak oryginalny sposób nie może się nie zgodzić ;)

Wymiary:

  • pojemność: 330 ml; wysokość: 9,5 cm; średnica: 8,2 cm

WAŻNE:

  • nadruk wykonano metodą sublimacji, która gwarantuje jego trwałość


Niezwykły kubek dla świadkowej

Kubek dla świadkowej o pojemności 330 ml to świetny pomysł na prezent dla przyjaciółki, czy siostry, która będzie miała okazję stać się jedną z najważniejszych osób pomagających w przygotowaniach do ślubu. To biały, klasyczny kubek z niespodzianką! Spraw swojej przyszłej świadkowej prezent lub zrób jej w nim ulubiony napój i czekaj na reakcję. Jedno jest pewne. Podarunek z pewnością sprawi jej przyjemność i zrobi prawdziwą furorę. Pozytywna odpowiedź na zadane pytanie - gwarantowana. A poza zgodą, zacieśnią się jeszcze bardziej wasze relacje, a ten dzień stanie się wyjątkowym i przyjemnym dla was obu wspomnieniem.

Prośba o świadkowanie

Ten kubek, to coś więcej, niż oryginalny podarunek. Zawiera on pytanie, które zadasz swojej przyjaciółce z prośbą o świadkowanie. Wyróżnij się oryginalnym pomysłem na złożenie prośby o zostanie świadkową na ślubie, czyli w Twoim wielkim dniu. Nadrukowana na kubeczku grafika nie pozostawia wątpliwości, jaki jest cel ofiarowania go swojej bratniej duszy. Taki upominek będzie nie tylko sprytnym zapytaniem, ale i doskonałą pamiątką, która już zawsze przywoływać będzie uśmiech na twarzy. Jednocześnie kubek będzie mieć praktyczne zastosowanie, bo Twoja przyjaciółka będzie mogła pić w nim herbatę, kawę, czy inny ulubiony napój.

Kubek czy zostaniesz moją świadkową - uniwersalny choć niezwykły

Ten kubek porcelanowy ma uniwersalny kształt oraz biały kolor. Jego wygląd na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym, jednak zawiera on pytanie - klucz. Piękny, ozdobny napis: "Siostrami nie zawsze trzeba się urodzić" i "Czy zostaniesz moją świadkową". To super pomysł na to, by zrobić swojej przyjaciółce niespodziankę oraz sprawić jej przyjemność. To wzruszający sposób na okazanie jej, że jest bardzo bliską Ci osobą. To oryginalne okazanie uczucia, które wzruszy was obie. Ciebie przy wręczaniu, zaś ją po odczytaniu skierowanego do niej pytania.

Kubek dla świadkowej - trwałość i jakość

Kubek dla świadkowej to prezent, który musi być produktem wysokiej jakości. Dlatego też wykonany jest on z materiałów wysokiej klasy. Nadruk został wykonany metodą sublimacji. Możesz mieć pewność, że jest ona trwała, dzięki której napis pozostanie niezmieniony nawet po wielu użyciach i myciach kubka. Trwałość i jakość idą tu w parze, podobnie jak piękny wygląd produktu. Tym samym masz gwarancję, że wręczasz swojej przyjaciółce drobiazg wysokiej jakości. Taki, na jaki zasługuje i który ma być symbolem waszej przyjaźni. Ten biały kubek z napisem, to strzał w dziesiątkę!

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: