ZESTAW prezentowy BOX z pytaniem do małej druhny Królewna Weselna

24h

69,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jeżeli chcecie stworzyć tradycyjny weselny orszak, to powinniście zaangażować przynajmniej jedną druhnę i jednego drużbę. Można poprosić dzieci o uczestnictwo w ślubnym pochodzie, wręczając im drobne prezenty. Zestaw prezentowy dla druhny, z pytaniem o pełnienie tej funkcji to ciekawy pomysł na zadanie pytania

Opis:
  • Zestaw prezentowy dla druhny jest wyposażony pod wiekiem we wklejkę z napisem: Czy zostaniesz naszą druhną? Pytanie utrzymane jest w białej tonacji kolorystycznej i znajduje się na różowym tle. Przed tym pytaniem umieścimy jeszcze zwrot: Mamy do Ciebie pytanie. Będzie on zapisany na różowo. Na wklejce znajdują się także motywy dekoracyjne różowych kwiatów. Ponadto jest ozdobiona białymi rycinami, a także grafiką różowych okularów z soczewkami w kształcie serca.
  • Najbardziej druhnę ucieszy jednak to, co znajduje się wewnątrz kraftowego pudełka. Otóż na sizalowym wypełnieniu znajdą się trzy czerwone lizaki. Świetnym gadżetem dla dziewczynki są umieszczone w zestawie różowe okulary w kształcie serca. Będzie tam także opaska na rękę z różyczką, wykonana z tiulowego, białego i częściowo transparentnego materiału. Ponadto nie zabraknie przypinki z napisem królewna weselna i motywem różowej korony. Zestaw prezentowy dla małej druhny dopełnią z bańki mydlane oraz gra maze w postaci breloku.
Zastosowanie:
  • Box prezentowy dla druhny z prośbą: Czy zostaniesz naszą druhną? świetnie się sprawdzi, aby zadać pytanie w oryginalny sposób. Dziewczynka, otrzymując taki prezent, na pewno zgodzi się pełnić tę zaszczytną funkcję. Elementy zestawu wykorzysta jako dopełnienie swojej ślubnej stylizacji. Jej rączkę zdobić będzie opaska z kwiatkiem, a do ubranka rodzice przypną jej przypinkę z napisem królewna weselna.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: