ZESTAW Prezentowy box z pytaniem do małego drużby VIP weselny

24h

64,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Chcecie w spektakularny sposób zapytać o sprawowanie funkcji drużby na ślubie i weselu? Zróbcie to z przytupem. Prezentowy box dla małego VIP'a z pewnością udobrucha malucha!

Opis:
  • Zestaw prezentowy dla małego vipa! W kraftowym pudełku prezentowym znajduje się wszystko, czego potrzebuje mały dżentelmen, aby skraść serca wszystkich gości. Pudełko skrywa ekstra gadżety, a jednocześnie upominki, które pozwolą Wam przekonać chłopca, aby pełnił funkcję drużby na Waszej ceremonii ślubnej. Na wieczku kraftowego pudełku, wewnątrz znajduje się ozdobna etykieta z napisem:
MAMY DO CIEBIE PYTANIE...
CZY ZOSTANIESZ NASZYM VIP DRUŻBĄ?
  • W skład weselnych gadżetów dla małego vipa znajdują się imprezowe okulary z czarnymi szkiełkami i złotymi oprawkami w kształcie gwiazdek. Aby chłopiec wyglądał jak na prawdziwego drużbę przystało w zestawie znajduje się elegancka mucha w biało-czarnej kolorystyce. Do kolejnych atrybutów vip drużby należą: okrągła przypinka czarna z białym napisem VIP, czekolada w kształcie cygara, owinięta złotkiem, które przypomina wyglądem prawdziwe cygaro oraz dwie tabliczki do zdjęć ze znakiem NO PHOTO. Całość uzupełniają także wielki lizak w kształcie Batmana oraz bańki mydlane w buteleczce, która kształtem przypomina trzypiętrowy tort weselny.
Zastosowanie:
  • Mały drużba to człowiek od zadań specjalnych, których nie każdemu można powierzyć. Jeśli znacie przebojowego chłopca, który uwielbia wyzwania, świetnie czuje się w tłumie, a podczas zabawy tanecznej jest królem parkietu to możecie zaufać mu i powierzyć zadania VIP wróżby.
  • Aby chłopiec zgodził się być Waszym młodszym drużbą, zadajcie mu to ważne pytanie w spektakularny sposób. Jeśli podarujecie mu vipowski box z pewnością się zgodzi. Gadżety, które znajdują się w środku pudełka przydadzą się podczas zabawy weselnej. Okulary super gwiazdy, mucha i przypinka doskonale uzupełnią ślubny look dziecka. Bańki przydadzą się po wyjściu z kościoła lub urzędu, a słodycze, jak to słodycze. To niezbędny składnik upominku dla każdgo dziecka. Tabliczki do zdjęć NO PHOTO zrobią furorę na imprezie weselnej. Przecież z takim drużbą każdy będzie chciał zrobić sobie zdjęcie.
  • Pytanie do małego drużby w takiej formie z pewnością pozwoli Wam zrealizować zamierzony cel i wybranek na małego drużbę zgodzi się nieść Wasze obrączki. Z pewnością bycie VIP drużbą będzie dla niego wielkim wyróżnieniem.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: