PROŚBA o bycie małą druhną czekolada z pytaniem pod zdrapką

24h

19,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw składający się z mlecznej czekolady i białego czekoladownika to sposób na to, aby w oryginalny sposób zadać pytanie o bycie małą druhną. Dziewczynka z pewnością od razu się zgodzi, gdy zobaczy pod zdrapką zapytanie z prośbą. Dodatkowo jest to wyjątkowy upominek dla dziewczynki, która uwielbia słodycze. 

Opis:
  • Pytanie dla małej druhny w postaci czekoladownika i czekolady. Czekoladownik jest w białym kolorze, na nim umieścimy etykietę ze znakiem zapytania w biało-różowej kolorystyce. Wewnątrz znajduje się mleczna, smaczna czekolada. Posiada ozdobne opakowanie w postaci nieba z chmurkami i unoszącymi się balonami. Różową czcionką wykonamy napis: MAMY DO CIEBIE PYTANIE.... Dalsza treść pytania znajduje się pod zdrapką w kształcie serca i brzmi: CZY ZOSTANIESZ NASZĄ DRUHNĄ?
Zastosowanie:
  • Nowoczesny sposób, aby zapytać dziewczynkę, czy zostanie Waszą małą druhenką! Przygotowania ślubne są bardzo emocjonujące, należy pamiętać o wielu aspektach, które sprawią, że ten dzień ślubu będzie niezapomniany. Czekoladownik z mleczną czekoladą to oryginalny sposób, aby zapytać dziewczynkę, czy zostanie Waszą druhną na ślubie. Taka formy prośby o bycie druhną z pewnością będzie zapamiętana na długo. Prośba ukryta pod zdrapką jest nowoczesna i bardzo pomysłowa, z pewnością zostanie doceniona przez obdarowaną dziewczynkę! Druhna to bardzo ważna funkcja podczas uroczystości zaślubin. Zazwyczaj druhenki sypią kwiatki przed wejściem Panny Młodej, czy także trzymają welon wchodząc do kościoła. Dlatego warto zadać pytanie dla druhny w oryginalny sposób.
Wymiary:
  • czekoladownik 21,5 × 10,5 cm,
  • czekolada ok. 8 × 18 cm; waga: 100 g.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: