PROŚBA pod zdrapką pytanie do małego drużby box prezentowy

24h

44,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw prezentowy dla chłopca z pytaniem, czy zostanie drużbą na ślubie, weselu. Box obejmuje wyjątkowe upominki, które są bardzo praktyczne i z pewnością spodobają się obdarowanemu małemu drużbie. 

Opis:
  • Kraftowe, kwadratowe pudełko zawiera ciekawą prośbę dla chłopca. W środku pudełka pod wieczkiem znajduje się ozdobna etykieta ze zdrapką. Na etykiecie znajduje się grafika, która jest w biało-czarnej kolorystyce. Dekoracyjną czcionką wykonamy napis: MAMY DO CIEBIE PYTANIE.... Dalsza część pytania umieszczona jest pod zdrapką. Aby chłopiec zobaczył, co ukrywa się pod zdrapką, musi ją zdrapać, znajdzie tam tekst: czy zostaniesz naszym DRUŻBĄ? Upominki znajdują się na kraftowym wypełnieniu, przez co całość prezentuje się elegancki. Wewnątrz pudełka z pytaniem do małego drużby znajduje się:
- stylowa mucha biało-czarna,
- urocze drewniane serduszko,
- przypinka z napisem królewicz weselny i grafiką korony,
- bańki mydlane w opakowaniu w kształcie tortu,
- trzy czekoladki mleczne w złotych papierkach w ozdobnych woreczku z organzy.
 
Zastosowanie:
  • Czas przygotowań ślubnych jest wyjątkowy, natomiast należy pamiętać o wielu ważnych aspektach. Jeżeli na Waszym ślubie będą druhny i drużbowie, warto poprosić ich o pełnienie takiej funkcji w oryginalny sposób. Dla małego drużby przygotowaliśmy wyjątkowy zestaw prezentowy w kraftowym pudełku. Z pewnością chłopiec zachwyci się, gdy otrzyma takie ciekawe podarunki. Box prezentowy obejmuje ciekawy dodatek w postaci zdrapki, która z pewnością sprawi dużo radości, a w szczególności ukryte pod nią pytanie. Chłopiec będzie mógł wzbogacić swoją weselną stylizację o biało-czarną muchę, a także o przypinkę z zabawnym tekstem. 
Wymiary:
  • muszka 7 × 3,5 cm,
  • pudełko 15 × 15 × 5 cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: