ETYKIETA na alkohol prezent na ślub Podziękowanie dla Kamerzysty

1-3 dni

14,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wyjątkowe podziękowanie ślubne dla kamerzysty. Etykieta samoprzylepna sprawdzi się idealnie, aby udekorować szklaną butelkę z alkoholem. Dedykowana etykieta na wino będzie prezentować się efektownie. 

Opis:
  • Samoprzylepna etykieta na wino z pewnością wzbogaci wygląd butelki. Etykieta jest w jasnej kolorystyce, posiada kolorowe tło. Na powierzchni umieścimy tekst podziękowania dla kamerzysty: Dziękujemy za filmowanie jednego z najpiękniejszych dni w naszym życiu Para Młoda. Etykieta zawiera również motyw nawiązujący do filmowca ślubnego w postaci kamery, czyli niezbędnego elementu.
Zastosowanie:
  • Jeżeli chcecie podziękować swoim usługodawcom w wyjątkowy sposób, wówczas warto wybrać oryginalne upominki. Dla kamerzysty stworzyliśmy ozdobną etykietę z pięknym motywem graficznym, który świetnie nawiązuje do tego zawodu. Obdarowana osoba na pewno poczuje się wyróżniona, gdy otrzyma taki pomysłowy podarunek. Butelkę alkoholu udekorowaną w etykietę można umieścić przy stole, zaraz obok miejsca przygotowanego dla kamerzysty. Również butelkę z dobrym trunkiem można wręczyć osobiście, co z pewnością nada bardziej wzniosłego charakteru. Kamerzyście ślubnemu na pewno będzie miło, gdy jego praca zostanie doceniona właśnie w taki sposób. 
Wymiary:
  • 10 cm x 12 cm.
Ważne:
  • Cena obejmuje etykietę, alkohol należy zakupić osobno.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: