KARTKA ażurowa złocona z życzeniami prezent na ślub

24h

18,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kartka okazjonalna na ślub charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, ponieważ wzbogacona jest o pozłacane napisy i grafikę. Z pewnością będzie to wspaniała pamiątka z dnia ślubu. Kartka z okazji ślubu to wspaniały sposób na wzbogacenie prezentu dla Pary Młodej.

Opis:
  • Kartka okolicznościowa w eleganckim wydaniu, ponieważ posiada piękne zdobienia. Kartka jest w białym kolorze, na jej powierzchni znajduje się pięknie połyskujący, pozłacany tekst. Dekoracyjną czcionką wykonamy życzenia dla Pary Młodej:
W DNIU ŚLUBU
Młoda Paro!
W uroczystym dniu ślubu
Miłości gorącej jak słońce,
Szlachetnej jak złoto.
Czystej jak łza i słodkiej jak miód
oraz spełnienia Waszych
wspólnych marzeń i planów.
  • Dolna część kartki zawiera piękną grafikę przedstawiającą połączone ze sobą obrączki, co symbolizuje miłość i rosnące uczucie między małżonkami. Obrączki podkreślą wierność, ale również świetnie nawiązują do dnia ślubu, wesela.
  • Do kartki dołączona jest ozdobna nakładka, która posiada ażurowe zdobienie. Kartkę wówczas można umieścić w środku tej nakładki, która jest w złotej kolorystyce. Ponadto we wnętrzu jest kieszonka z białą kopertą, do której możecie włożyć banknoty w ramach prezentu ślubnego.
Zastosowanie:
  • Dzięki temu, że napisy pięknie połyskują, będzie to nowoczesny i elegancki upominek dla bliskich osób. Podaruj nowożeńcom wyjątkowy prezent, który będzie wspaniałą pamiątką. Karta pięknie połyskuje, przez co wpisuje się w najnowsze trendy. Kartka posiada uniwersalny tekst, dzięki temu samodzielnie możecie umieścić pod życzeniami podpis, czy dedykację. 
  • Prezenty dla Pary Młodej powinny być wyjątkowe. Z dbałością stworzyliśmy specjalny produkt na ślub w postaci dekoracyjnej kartki, która posiada efektowne złote elementy. Na pewno będzie to wspaniała pamiątka z uroczystości zaślubin. Podaruj bliskim kartkę, która zawiera piękny motyw graficzny symbolizujący miłość, siłę, wsparcie. Kartka z pewnością będzie świetnym uzupełnieniem głównego prezentu dla Nowożeńców. 
Wymiary:
  • 12,5 × 18 cm

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: