PUDEŁKO na prezent dla wyjątkowej osoby

24h

5,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Prostokątne pudełeczko, które stworzone jest po to, aby skryć podarunek dla wyjątkowej osoby. Piękne zdobienie i miła dedykacja nadaje mu uroczystego charakteru.

Opis:
  • Prostokątne pudełeczko, z odchylaną do tyłu klapą, jest jednoczęściowe i bardzo łatwe do złożenia, co nie wymaga użycia kleju. Pudełeczko wykonane jest z wysokiej jakości papieru. Po złożeniu, dzięki motywom graficznym na poszczególnych jego fragmentach prezentuje się bardzo okazale, a zarazem oryginalnie.
  • Na całej zewnętrznej części, wraz z bocznymi ściankami rozpościera się delikatne, biało-szare tło z kwietnym wzorem, który widać, ze wszystkimi szczegółami po dokładniejszym przyjrzeniu się tłu. W centralnej części wieczka umieszczony jest romb, który pełni funkcję ramki do napisu: WYJĄTKOWY PREZENT dla Ciebie. Wokół krawędzi tło uzupełniają pąki kolorowych kwiatów w różnych wielkościach. Każdy z nich jakby próbuje wydostać się na wierzch, a umiejscowienie elementów grafiki sprawia wrażenie wizualne, jakby ramka z dedykacją została ułożona na podłożu z kwiatów.
  • Dopełnieniem i tak już uroczego wyglądu pudełka jest serce z kwiatów, które znajduje się na spodzie pudełka. Ten sam kwiatowy nadruk znajduje się na wewnętrznych ściankach pudełka.
Zastosowanie:
  • Pudełko na prezent z motywem kwiatowym to wygodne opakowanie na upominki. Doskonale się sprawdzą jako pudełeczka z prezentami dla gości weselnych. Uniwersalna dedykacja umożliwia wykorzystanie opakowania na prezent niemalże dla każdego.
  • W prostokątnym kartoniku w kwiaty możecie wręczyć prezent dla świadkowej, czy mamy. Ale również upominek dla rodziców.
  • Jeśli planujecie stworzyć prezenty dla każdego gościa weselnego to pudełko z odchylanym wieczkiem, na którym widnieje tak szczególna dedykacja, jest stworzone do tego!
  • Elegancki nadruk z dedykacją i kwiatami na pudełku będzie pasował również na potrzeby zapakowania prezentu dla przyszłej panny młodej, który ma być podarowany na jej wieczorze panieńskim.
Wymiary:
  • po złożeniu: 12,5 cm x 18,5 cm x 7 cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: