MATA dla dzieci kolorowanka labirynt z kredkami

1-3 dni

6,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kolorowanka dla dzieci w postaci prostokątnej maty, którą zdobi piracki motyw! Przy pomocy dołączonych do zestawu kolorowych kredek, dzieci mogą pokolorować umieszczone na macie zwierzęta, motywy pirackie. Dodatkowo na macie znajduje się zadanie, należy znaleźć wyjście z tajemniczego labiryntu, który prowadzi do skrzyni pełnej skarbów!


Opis:

  • Prostokątna mata w jasnym odcieniu, w komplecie posiada małe kredki w pięciu kolorach: żółtym, czerwonym, niebieskim, czarnym oraz zielonym.
  • W środkowej części maty umieszczony jest labirynt, który prowadzi do zaginionego skarbu. To zadanie należy do dwóch postaci, które umieszczone są na macie, dla dziewczynki, jak i chłopca. 
  • Dodatkowo wokół labiryntu umieszczone są morskie, pirackie motywy, które należy pokolorować. Wypełniona mata będzie ciekawym dziełem artystycznym.

Zastosowanie:

  • Mata to idealny dodatek do wspólnego jedzenia przy stole. W szczególności sprawdzi się podczas przyjęcia weselnego jako upominek dla najmłodszych. Kolorowanka z labiryntem pobudzi kreatywność u dzieci. Podkładka może zostać wykorzystać jako element dekoracyjny stołu, dla najmłodszych.
  • Wypełniona mata będzie oryginalną pamiątką z przyjęcia weselnego. Dzieci na pewno będą szczęśliwe, gdy otrzymają taki pomysłowy upominek.

Wymiary:

ok. 40 x 30 cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: