LUSTERKO podziękowanie dla matki chrzestnej Różowy Wianek

24h

17,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wyjątkowy upominek dla matki chrzestnej w postaci lusterka. Praktyczny gadżet z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej osoby. 
  • Lusterko w otwieranej formie to przydatny dodatek dla kobiety. Na zewnętrznej powierzchni umieszczona jest różowa grafika przedstawiająca wianek z delikatnymi listkami. Oczywiście nie zabraknie uroczego elementu, czyli różowego serduszka. Na lusterku widnieje także napis: Najlepsza Mama Chrzestna. Zatem będzie to świetny prezent dla chrzestnej na wiele okazji, w szczególności na podziękowanie ślubne.
  • Kieszonkowe lusterko idealnie sprawdzi się jako prezent dla kobiety. Dedykowane jest dla matki chrzestnej, zatem lusterko można podarować na podziękowanie. Pozwoli wyrazić wdzięczność w ważnych chwilach, które były, ale również za te, które dopiero będą. Z pewnością ślub to idealna okazja, aby podziękować matce chrzestnej. Na pewno obdarowana bliska osoba poczuje się doceniona, a z pewnością wyjątkowa. Małe gesty mają duże znaczenie, dlatego warto pamiętać o najbliższych. Lusterko można umieścić bezpośrednio obok nakrycia chrzestnej przy stole, czy także umieścić do ozdobnego pudełka. Również może być to element większego zestawu prezentowego, który będziecie chcieli samodzielnie stworzyć. 
Wymiary:
  • ok. 6 cm średnicy

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: