Kategorie

Informacja

Inspiracje

SKRZYNKA podziękowanie dla Świadka

1-7 dni
Wpisz datę uroczystości abyśmy zdążyli wysłać zamówienie na czas

59,98 zł brutto

Więcej informacji

UWAGA! Z powodu dużego zainteresowania produktem czekamy na kolejną dostawę - zamówienia złożone od dziś zostaną wysłąne w czwartek 13 czerwca!
Jak podziękować świadkowi po weselu? Najlepiej oryginalnym prezentem!


Opis:

  • Świetny, ciekawy zestaw umieszczony został w skrzynce wykonanej ze wysokiej jakości naturalnego drewna. Od wewnętrznej strony wieka znajduje się napis: „Cholera jasna, wziąłem właśnie ślub! Dzięki za wsparcie.” Jasne tło w stylu eko i ciemnobrązowa czcionka dają oryginalny, wyjątkowy efekt. W skrzyneczce wypełnionej czarno-złotymi ozdobami znajdują się ciekawe gadżety: nieszablonowy otwieracz do piwa-brelok, w kształcie płaskiej butelki z napisem "super świadek" ozdobiony wąsami, wyjątkowy mini-kufel do piwa również z napisem "super świadek", przepyszne, eleganckie cygaro wykonane z czekolady oraz przypinka z napisem "VIP"!

Zastosowanie:

  • Skrzyneczka z oryginalną zawartością będzie świetnym upominkiem, który z pewnością przypadnie Twojemu świadkowi do gustu.

  • Skrzynka wykonana z trwałego drewna to pamiątka na długie lata, którą można wykorzystać do przechowywania różnych drobiazgów.

Wymiary:

  • wymiary skrzyni: 22,5cm x 16,5cm x 8cm

WAŻNE:

  • Zestaw zawiera: otwieracz do piwa, szklany kufel z etykietą, czekoladowe cygaro oraz przypinkę VIP

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: