STATUETKA za najlepszą rolę Mamy, Taty, Rodziców, Świadka, Świadkowej

24h

24,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Każdy go zna. Każdy o nim marzy. Nigdy nie zostanie zapomniany. Teraz możesz wyróżnić najbliższych, którzy poczują się docenieni za najważniejszą rolę - rolę rodziców lub świadków! Mega hit w super cenie!

Opis:

  • złota statuetka posiada napisy do wyboru: „Za rolę Supermamy”, „Za rolę Supertaty” 'Za rolę Superświadka', 'Za rolę Superświadkowej' lub „Za rolę rodziców”,

  • statuetka wykonana jest z tworzywa sztucznego, okrytego lakierem błyszczącym złotym,

  • podstawka jest wykonana z materiału a'la marmur.

Zastosowanie:

  • świetny, oryginalny pomysł na podziękowanie dla rodziców lub świadków

Wymiary:

  • wysokość statuetki z podstawką: 18cm

WAŻNE:

STATUETKI MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ W WYGLĄDZIE - WYSYŁANE Z NADRUKIEM NA TABLICZCE LUB BEZPOŚREDNIO NA KAMIENNEJ PODSTAWCE (WYSYŁANE LOSOWO)

Zobacz na filmie jak prezentują się stautetki:


Rodzice i świadkowie czyli role na ślubie i w życiu

Wydarzenie takie jak ślub zazwyczaj sprawia, że zbiera się cała rodzina. W kościele lub w urzędzie stanu cywilnego wszyscy podziwiają młodą parę, a później ludzie obdarowani szczególnym zaproszeniem, udają się na salę weselną, aby wspólnie świętować. Czasem młoda para organizuje swój ślub i swoje wesele całkowicie samodzielnie, również pod względem finansowym. Zwykle jednak pomagają rodzice i świadkowie. Warto zatem podziękować im za ten wkład pracy i nie tylko.

Statuetka Oscara dla mamy i taty będzie znakomitym podziękowaniem. Symbolicznym, ale bardzo ważnym i zapadającym w pamięć. Jak wszyscy wiedzą, Oscary to nagrody filmowe. Tak naprawdę życie każdego człowieka to pod pewnymi względami film, w którym grane są główne i poboczne role. Rodzice zwykle grają role bohaterów pozytywnych, którzy wierzą w swoje dzieci i są gotowi udzielić im pomocy, zawsze i wszędzie, bez stawiania warunków. Figurka Oscara dla rodziców to świetna pamiątka.

Świadkowie zasługują na statuetkę Oscara!

W życiu każdego człowieka najbliższa rodzina odgrywa ogromną rolę. Eksperci są zgodni co do tego, że dzieciństwo poniekąd kształtuje człowieka, już na zawsze odciskając swoje piętno, czasem pozytywne, czasem negatywne. Warto jednak doceniać te dobre chwile, a postarać się zapomnieć o tych gorszych, aby nie pielęgnować w sobie uczucia smutku i żalu, ale żyć dobrymi wspomnieniami. Świadkowie na ślubie to również bardzo ważne osoby, dlatego, zaraz obok rodziców państwa młodych, często można spotkać się, z tym że są oni uhonorowani specjalnym miejscem, zaraz obok młodej pary. Ich rola zwykle nie ogranicza się tylko do towarzyszenia młodym w dniu ślubu.

Często są to przyjaciele państwa młodych, którzy byli blisko nich przez wiele lat. Taka sytuacja zdarza się bardzo często. Zatem podziękowanie dla świadków nie jest tylko tradycją, ale wypływa prosto z potrzeby serca. Sklep, w którym można nabyć statuetki z podziękowaniem dla mamy, taty i świadków, to miejsce, które oferuje wiele wspaniałych gadżetów i akcesoriów związanych z tematyką ślubu i wesela.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: