BOMBONIERKA Ptasie Mleczko Sakramento Podziękowanie Dla Gości

1-7 dni
Wpisz datę uroczystości abyśmy zdążyli wysłać zamówienie na czas

48,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Smaczne podziękowanie dla gości, którzy przybyli na Wasze wesele. Piękna bombonierka, wewnątrz której znajduje się delikatne, rozpływające się w ustach ptasie mleczko. W elegancki i nowoczesny sposób podziękujecie bliskim za obecność na przyjęciu, otrzymane życzenia oraz prezenty. Dodatkowo opakowanie bombonierki zdobi kwiatowa grafika oraz napisy, które wykonamy ozdobną czcionką.

Opis:
 • bombonierka ze smacznymi piankami w czekoladzie,
 • ptasie mleczko jest bardzo smaczne i delikatne,
 • opakowanie bombonierki zdobi grafika, która przedstawia kwiatowe serduszko,
 • dekoracyjną czcionką umieścimy:
Dziękujemy

że jesteś z nami w tym wyjątkowym dniu

Zastosowanie:

 • smaczne podziękowanie w postaci bombonierki,
 • w elegancki sposób podziękujecie za obecność w tym wyjątkowym dniu,
 • idealny upominek dla Świadkowej, Świadka, Rodziców, czy Dziadków,
 • napis na opakowaniu podkreśli ważny charakter przyjęcia,
Wymiary:
 • 16 cm x 16 cm x 2 cm.

Ważne:

 • produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
 • bombonierka jest personalizowana, dlatego wysyłkę zrealizujemy po opłaceniu zamówienia,

Podziękowanie dla gości ptasie mleczko

Czy istnieje lepszy sposób na okazanie wdzięczności, aniżeli podarowanie bliskim pysznych słodkości? Goście, którzy przybyli na wesele Pary Młodej zasługują na to, aby pokazać im, jak ważną funkcję pełnią w życiu zakochanych. Oprócz podziękowania za obecność podczas tak ważnego dnia dobrze jest ofiarować najbliższym także drobny podarunek. Dobrym wyborem będzie bez wątpienia Ptasie Mleczko. Personalizowane podziękowanie dla gości tego typu zachwyci zarówno rodziców, jak i świadków, którzy pomagali Parze Młodej w organizacji całego przedsięwzięcia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podarować je także wszystkim tym, którzy tego dnia brali udział w uroczystości.

Słodkie podziękowania dla gości weselnych

Prawdopodobnie nie ma kogoś, kto nie ucieszyłby się na widok pysznych słodkości. Każdy uwielbia osłodzić sobie niekiedy gorzkie chwile, a o samych słodyczach mówi się, że łagodzą obyczaje. To właśnie dlatego stanowią znakomity podarunek dla gości weselnych, z którego każdy bez wątpienia się ucieszy. Niezależnie od tego, czy bombonierka zostanie podarowana wszystkim, którzy tego dnia brali udział w uroczystości, czy też osobom pełniącym najważniejsze role podczas ślubu – podziękowanie dla gości Ptasie Mleczko będzie świetnym wyborem. Dostępne w naszym sklepie słodkości w pięknym opakowaniu stanowią zarazem elegancki, jak i nowoczesny sposób na podziękowanie bliskim za ich obecność. Dzień ślubu to prawdopodobnie najważniejszy moment w życiu zakochanych – dobrze więc zrobić wszystko, aby pozytywnie zapisał się w pamięci nie tylko Pary Młodej, ale także wszystkich tych, którzy brali udział w ceremonii.

Smaczne podziękowanie dla bliskich

Na uroczystość weselną zaprasza się zwykle ludzi najbliższych swemu sercu. Podczas tak ważnego dnia przyszli małżonkowie chcą mieć obok siebie całą swoją rodzinę, przyjaciół, a także bliskich znajomych. W dobrym tonie jest więc okazanie wdzięczności za ich obecność. Para Młoda, która nie wie, co podarować ważnym dla nich ludziom, może zdecydować się na produkt, jakim jest bombonierka podziękowanie dla gości. Ślub to niezwykle ważne wydarzenie, które zasługuje na wyjątkową oprawę – warto zrobić wszystko, aby tego dnia każdy z obecnych był zadowolony. Choć ten dzień należy przede wszystkim do zakochanych, to nie można także zapominać o najbliższych.

Produkty powiązane