Kategorie

Informacja

Inspiracje

PLAKAT Podziękowanie dla Rodziców 100 Powodów pod Zdrapkami

24h

64,98 zł brutto

Więcej informacji

Wyjątkowym osobom należy się wyjątkowe podziękowanie, a rodzice właśnie nimi są. Wyraźcie swoją wdzięczność w iście bajecznym stylu. Ofiarujcie w podziękowaniu plakat z ukrytymi podziękowaniami pod zdrapkami

Opis:
 • plakat dekoracyjny, który jest wyjątkowym podziękowaniem dla rodziców
 • na plakacie umieszczony został podpis: Kochani Rodzice 100-krotnie dziękujemy Wam za
 • tło plakatu jest w delikatnych, pastelowych odcieniach różu, na dole plakatu znajdują się piękne zdobienia z kwiatów,
 • centralną część zajmuje kontur serca, w którym umieszczonych zostało 100 powodów za co dziękujecie swoim rodzicom,
 • wyjątkowość tego prezentu przejawia się w tym, że podziękowania są ukryte pod zdrapkami,
 • rodzice aby mogli poznać sto powodów za co ich kochacie i dziękujecie muszą usunąć zdrapki,
 • pod każdą ze zdrapek kryje się inna treść, przykładowe podziękowania: za wspolne chwile, za wiarę w możliwości, za opiekę oraz 97 innych.
Zastosowanie:
 • plakat jest wyjątkową formą podziękowania dla rodziców,
 • taki prezent zaskoczy wszystkich,
 • 100 podziękowań pod zdrapkami to 100 powodów do uśmiechu rodziców,
 • plakat możecie umieścić w ozdobnej ramie, aby Wasi rodzice mogli cieszyć się plakatem jako dekoracją na ścianie,
 • każda zdrapka będzie im przypominała o Waszej wielkiej miłości.
Wymiary:
 • format B2: 50cm x 70cm.

Podziękowania dla rodziców

Piękną tradycją na polskich weselach jest podziękowanie dla rodziców. Rodzice Pary Młodej byli z nimi od chwili narodzin i to oni przeżywają ten dzień bardziej i mocniej niż inni zaproszeni goście. Wydają swe dzieci na nową drogę życia, błogosławiąc je, życząc szczęścia i dozgonnej miłości. Nic dziwniejszego, to rodzice Młodej Pary włożyli trud w ich wychowanie, pokazali, czym jest miłość, wierność, przyjaźń, szacunek do drugiej osoby, a na końcu ich dzieci mogą podzielić się tą nauką z innymi i wieść szczęśliwe życie u boku ukochanej osoby. Ojciec, jak i matka to zaraz po Parze Młodej najważniejsze osoby na przyjęciu, dlatego należy im się wyróżnienie podczas wesela, a także niewielki upominek przypominający o dniu zaślubin dziecka. Ważne, aby prezent pochodził z głębi serca, zaskoczył i wzruszył jednocześnie.

Wyjątkowy prezent dla rodziców Pary Młodej

Zgodnie z tradycją, podczas przyjęcia weselnego rodzice Państwa Młodych zostają wywołani na środek sali i rozpoczynają się podziękowania. Często przybierają one formę wyświetlanych zdjęć na sali, puszczenia piosenki lub tańca Pary Młodej z rodzicami. Zawsze pojawia się także drobny upominek. Oryginalnym prezentem jest wręczenie rodzicom plakatu dekoracyjnego ze zdrapkami, pod którymi znajdują się powody podziękowań. Ukryte hasła płynące prosto z serca nadają tajemniczości prezentu oraz stanowią świetną pamiątkę po dniu zaślubin Państwa Młodych.

Plakat dekoracyjny można oprawić w ramkę, a rodzice kolejno mogą powiesić go w salonie lub pokoju dziennym, gdzie codziennie będą odkrywać jedną zdrapkę. Na plakacie znajduje się 100 ukrytych powodów podziękowań dla rodziców oraz 100 zdań wywołujących uśmiech na twarzy, to wszystko kryje się pod 100 zdrapkami. Plakat to duże serce podzielone na małe kwadraciki. Nad sercem-zdrapką widnieje napis: Kochani Rodzice 100-krotnie dziękujemy Wam za..., dzięki temu każdego dnia będzie im przypominało o dniu zaślubin dziecka. Plakat utrzymany jest w pasteloworóżowym kolorze, pasującym do każdych wnętrz.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: