PODWIĄZKA ślubna Perłowe Kwiaty MEGA Exclusive!

24h

39,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Biała podwiązka ślubna z perełkami to stylowa propozycja dla każdej panny młodej. Stanie się jedną z ulubionych pamiątek z wesela. Podwiązka perłowe kwiaty jest biżuteryjna i ekskluzywna, a jednocześnie ma w sobie mnóstwo subtelności. Będzie pięknie się komponować z koronkową ślubną bielizną. Bardzo elegancka i bogato zdobiona podwiązka ślubna w białym kolorze. Ekskluzywna podwiązka dla Panny Młodej - bogato zdobiona idealnie pasuje na tak ważne wydarzenie, jakim jest ślub, wesele i noc poślubna :) Wyjątkowa, znajdziecie ją tylko u nas! 

Opis:
  • Chcesz przygotować dla swojego przyszłego męża coś wyjątkowego? Prawdziwym must have jest podwiązka. Jest wykonana z koronkowych aplikacji, a wśród nich są zarówno kwiaty, błyszczące kółeczka, jak i perełki. Koronka jest elastyczna, dzięki temu podwiązka ma rozmiar uniwersalny. Biała podwiązka ślubna z perełkami jest odpowiednio dopasowana i nie zsuwa się z nogi. Można zatem bez obaw tańczyć w czasie wesela bez żadnych ograniczeń czy krępowania ruchów. Będzie pasować zarówno do gładkiej, jak i koronkowej sukni ślubnej. Nie będzie się odznaczać ani kleić do materiału, a co za tym idzie nie będzie zniekształcać fasonu sukni. Dla pewności zarówno rajstopy, jak i podwiązkę można pokryć odrobiną płynu do płukania tkanin.
Zastosowanie:
  • Biała podwiązka ślubna z perełkami powinna zostać założona na lewą nogę, nad kolanem. Jest bardzo ważnym elementem dla osób przesądnych. Jeśli do nich należysz, to powinnaś wiedzieć, że założenie podwiązki ma zapewnić Ci szczęście małżeńskie, miłość i namiętność. Biała podwiązka ślubna z perełkami to element, który dopełni Twoją ślubną stylizację, ale ma być widoczna tylko dla pana młodego. Istnieje przesąd, że pan młody powinien zdjąć podwiązkę w czasie nocy poślubnej bez użycia rąk. Ma to zapewnić udane pożycie małżeńskie. Spełnienie w sferze intymnej jest bardzo ważne dla obojga małżonków i powodzenia małżeństwa, dlatego żadna panna młoda o podwiązce nie powinna zapomnieć. Podwiązka może być pamiątką, ale państwo młodzi mogą ją też zlicytować w czasie wesela i zasilić domowy budżet. Inną opcją jest pocięcie podwiązki na części i wręczenie jednej każdemu z kawalerów na szczęście. Biała podwiązka ślubna z perełkami może być także elementem, który będzie rzucany w czasie oczepin.          
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny,
  • obwód bz naciągania: 44cm, 
  • szerokość: 6cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: