PLANER ślubny Aksamitne Złoto Ślubne MUST HAVE 224 str.

24h

59,98 zł brutto

Więcej informacji

Planer ślubny będzie Waszą najważniejszą książką podczas przygotowań do ślubu, dlatego wybierzcie najlepszą wersję dla siebie oraz najlepsze wydanie, które znajduje się na rynku. Ślubny organizer na wygodnej spirali pomoże Wam przejść przez wszystko, co związane jest z organizacją tego najważniejszego dnia.

Opis:
  • Planer ślubny z przejrzystym spisem treści ułatwi Wam organizację ślubu i wesela, a także pomoże zrozumieć najważniejsze kwestie związane z zagadnieniami formalnymi, jak i całą tematyką ślubną. Na początku znajduje się pomocny kalendarz oraz czytelny spis treści, który umożliwi szybkie znajdywanie konkretnych działów.
  • Wydanie planera zostało stworzone specjalnie z myślą o narzeczonych, aby pomóc im zorganizować najważniejsze przyjęcie w ich życiu. Organizer zawiera treści o różnych tematykach i formach, znajdziecie tam między innymi porady, wyjaśnienia pojęcia, przewodnik po trendach ślubnych, ale przede wszystkim jest tam wiele miejsca na indywidualne zapiski. W specjalnie stworzonych ramkach, kolumnach i liniach znajdują się miejsca do wypisania.
  • W planerze będziecie mogli zanotować takie dane, jak lista gości, rozpiska menu, terminy przymiarek strojów ślubnych, dane kontaktowe do zespołu, sali weselnej, czy wynajmu samochodu. W planerze także opiszecie swoich świadków, znajdziecie miejsce na wpisanie daty ślubu, a nawet przeczytacie, jakie dokumenty będą Wam potrzebne w dniu, kiedy udacie się do księdza lub USC w celu wyznaczenia daty ślubu.
  • Oprócz bogatej zawartości w planerze należy pochylić się również nad jego wyglądem zewnętrznym. Treść znajduje się pomiędzy dwoma solidnymi, twardymi okładkami, które wraz ze stronami znajdują się na metalowej spirali.
  • Dekoracja okładki posiada subtelne, pastelowe zdobienia, w postaci kwiatów, pomiędzy którymi znajduje się ozdobny napis Planer Ślubny. Niektóre elementy ozdobne na przedniej okładce mienią się na złoto, co daje niesamowity efekt wizualny. Napis tytularny oraz niektóre z kwiatów pięknie się mienią, co sprawia, że cała oprawa prezentuje się bardzo ozdobnie.
Zastosowanie:
  • Planer ślubny to podstawowa lektura, z którą przynajmniej przyszła panna młoda powinna zapoznać się, na samym początku planowania ślubu. Dzięki niemu wszelkie wątpliwości będą rozwiane. Treść w organizerze to nie tylko miejsce na indywidualne zapiski, ale również bogata treść, która nieraz rozwieje Wasze wątpliwości.
  • Organizer z pewnością będzie w ciągłym użyciu przyszłych nowożeńców, dzięki przemyślanej i skrupulatnie zredagowanej treści wszystkie zapiski będą doskonale uporządkowane, czytelne i zawsze w zasięgu ręki.
  • Wygodny, książkowy format z pewnością zmieści się w damskiej torebce. Kolejne ustalone terminy i załatwione sprawy będą mogły być na bieżąco notowane.
Wymiary:
  • format A5,
  • liczba stron: 224.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: