PLANER ślubny exclusive edition Special Day 224 str.

24h

59,98 zł brutto

Więcej informacji

Niezwykle przydatny dodatek na Wasze wesele marzeń - PLANER ŚLUBNY! To jest zdecydowanie MUST HAVE! Posiada okładkę z pięknym wzorem graficznym, który wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. Wewnątrz planera znajduje się duża dawka informacji, miejsca do wypełnienia, co pozwoli z pewnością zorganizować wymarzony ślub!

Opis:

  • Planer ślubny posiada sztywną okładkę, która z kartkami złączona jest poprzez spiralę. Na okładce z przodu i z tyłu widoczna jest modna grafika kwiatowa. Okładka jest w modnym kolorze zieleni, przez co prezentuje się subtelnie. Na okładce widoczna jest piękna kwiatowa grafika, wzbogacona o ramkę w postaci heksagonu. Wewnątrz niego widnieje pozłacany napis:

PLANER ślubny 

Zorganizuj wesele swoich marzeń!

  • Wewnątrz planera znajduje się dużo miejsca do wypełnienia tabelek, wykropkowanych miejsc. W środku widnieje spis treści, który z pewnością sprawi, że wypełnienie planera będzie łatwe. Podzieliliśmy planer na poszczególne działy, jak krok po kroku zorganizować wesele swoich marzeń! Jednym z głównych aspektów jest ustalenie terminu wesela, zatem znajduje się w środku kalendarz na poszczególne lata. Niezbędnik Pary Młodej zawiera również wiele przydatnych informacji odnośnie planu przygotowań ślubu, uzupełnienia kontaktów, harmonogramu uroczystości, ubiory Pary Młodej, wyboru świadków i wiele innych. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak zaplanować wymarzoną uroczystość, wówczas koniecznie musicie wybrać ten planer!

Zastosowanie:

  • Planowanie ślubu może być przyjemne i łatwe, planer z pewnością pozwoli zorganizować ślub marzeń. Jest to pewnego typu pomocnik, w szczególności, gdy sami planujecie wesele, czy też przy pomocy wedding plannera, ale chcecie mieć nad wszystkim kontrolę. Planer ślubny to niezwykle przydatny gadżet, który posiada dużą dawkę ciekawych porad, zdjęć, a przede wszystkim miejsca do samodzielnego wypełnienia, uzupełnienia. 
  • Planer ślubny można wręczyć przyszłej Pannie Młodej jako prezent. Z pewnością ucieszy się z takiego przydatnego rozwiązania planowania ślubu. Również będzie niezwykle funkcjonalny dla narzeczonych, którzy nie wiedzą jak zabrać się za zorganizowanie wesela, a myślą o tym od dłuższego czasu. Na pewno planer pomoże rozwiązać wiele sytuacji. Planer wpłynie również na decyzję, jaki styl wesela wybrać, w którym chcielibyście mieć uroczystość weselną.

Wymiary:

  • format A5,
  • liczba stron: 224.

Produkty powiązane