OPASKA ślubna do włosów dla Panny Młodej Clara

1-3 dni

59,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ślubna opaska do włosów to niezwykły dodatek, który pozwoli uzupełnić stylizację Panny Młodej. Upięcie włosów, jak i dodatki do włosów na pewno zwrócą uwagę gości weselnych, którzy będą zachwyceni wyglądem Panny Młodej. Dodatkowo opaska pięknie będzie prezentować się na pamiątkowych fotografiach z uroczystości.

Opis:

  • Dekoracyjna opaska do włosów posiada złoty drucik, prezentuje się on bardzo elegancko i jest delikatny, Na druciki umieszczone są elementy dekoracyjne w postaci kryształków, listków, perełek. Na opasce znajdują się listki w eleganckim złotym kolorze, dodatkowo są w dwóch rozmiarach. Większe listki występują w geometrycznej formie, natomiast mniejsze posiadają wypełnienie. Opaska na obu końcach dodatkowo posiada długą satynową tasiemkę w białym lub kremowym kolorze wysyłanym losowo.

Zastosowanie:

  • Opaska ślubna pozwoli stworzyć niezwykłą fryzurę ślubną. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do stylizacji Panny Młodej. Ozdobny dodatek na włosach przyszłej żony będzie prezentować się niezwykle i zachwyci wszystkich gości. Dodatkowo opaskę można wykorzystać jako pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia. Pięknie prezentuje się również na zdjęciach ślubnych.

Wymiary:

  • długość: 38cm; szerokość: 4,5cm
WAŻNE:
  • Opaska wykonana jest ze stopu metali nieszlachetnych - ze stali chirurgicznej. Nie zawiera chromu ani niklu.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: