OPASKA ślubna do włosów dla Panny Młodej Lea

1-3 dni

34,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opaska ślubna to piękny dodatek do włosów. Delikatnie zdobiona opaska będzie wyjątkowo prezentować się na włosach Panny Młodej. Jest to ciekawe uzupełnienie stylizacji ślubnej przyszłej żony. Dekoracyjna opaska będzie pięknie prezentować się na zdjęciach z tej uroczystości, dodatkowo to niezwykła pamiątka z tego ważnego wydarzenia.

Opis:

  • Delikatnie zdobiona opaska ślubna, idealnie pasuje na wesele w każdym stylu. Opaskę zdobi złoty drucik, na którym znajdują się pozostałe elementy dekoracyjne. Na opasce umieszczone są piękne złote listki, które znajdują się pomiędzy perełkami w delikatnym białym kolorze. Opaska to dodatek, który można zastosować zarówno do włosów rozpuszczonych, jak i spiętych.

Zastosowanie:

  • Modny dodatek do włosów w postaci opaski ślubnej. Jest to piękne uzupełnienie stylizacji ślubnej w każdym stylu. Opaska pasuje na wesele zarówno w stylu glamour, jak i naturalnym. Taki dodatek sprawi zachwyt wśród gości, a w szczególności Pana Młodego. Opaska świetnie będzie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach. Dodatkowo można ją zachować jako pamiątkę z tej cudownej uroczystości.

Wymiary:

  • długość: 45cm; szerokość: 3cm
WAŻNE:

  • Opaska wykonana jest ze stopu metali nieszlachetnych - ze stali chirurgicznej. Nie zawiera chromu ani niklu.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: