KOŁO drewniane z cytatem dekoracja na ślub wesele 50cm

24h

69,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowoczesna dekoracja ślubna w postaci drewnianej obręczy z cytatem miłosnym. Dekoracja idealnie wzbogaci wygląd ścianki za stołem prezydialnym. Koło można wzbogacić dodatkowo o aranżację kwiatową, roślinną.

Opis:
  • Drewniana obręcz wykonana z jasnego drewna obejmuje wyjątkowy cytat. Obręcz zawiera motyw liści, które umieszczone są w jej górnej i dolnej części. Wewnątrz kółka znajduje się cytat Paulo Coelho, który brzmi: i ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę. Tekst wykonamy dekoracyjną czcionką, która będzie z pewnością widoczna z większej odległości.
Zastosowanie:
  • Obręcz z miłosnym cytatem idealnie sprawdzi się jako dekoracja weselna. Świetnie posłuży jako ozdoba ścianki za stołem prezydialnym. Będzie fantastycznym dodatkiem do pamiątkowych zdjęć z przyjęcia. Fotograf podczas wesela będzie mógł na tle tła wykonać pamiątkowe zdjęcia z Parą Młodą i gośćmi.
  • Drewniane koło z napisami będzie ciekawie komponować się z dodatkami w zielonej kolorystyce. Taką obręcz można samodzielnie wzbogacić o delikatne kwiatki, gałązki z listkami. Jeżeli florystka będzie wykonywać kompozycje kwiatowe, to można ją poprosić również o udekorowanie drewnianego koła z cytatem. Bez problemu drewnianą dekorację można powiesić, umieścić w dowolnym miejscu. Obręcz będzie ciekawie prezentować się, gdy wzbogacicie ją przykładowo o lampki LED.
  • Ozdobę można wykorzystać wielokrotnie, nie tylko podczas ślubu. Po uroczystości weselnej będzie można ją powiesić w domu, przykładowo w sypialni, czy salonie.
Wymiary:
  • średnica ok. 50 cm

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: