PUDEŁKO małe na obrączki drewniane białe Leśna Paproć

1-7 dni
Wpisz datę uroczystości abyśmy zdążyli wysłać zamówienie na czas

54,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Modne pudełko na obrączki idealnie sprawdzi się jako dodatek podczas ślubu. Personalizacja nadaje osobistego charakteru, jednocześnie podkreślając ważność uroczystości ślubnej. Po ślubie będzie to niezwykła pamiątka.

Opis:
  • Niezwykłe pudełko drewniane na obrączki pochodzące z kolekcji Leśna Paproć. Wykonane jest z jasnego i naturalnego drewna. Jego zewnętrzna część jest w białym kolorze, natomiast środek w jasnym odcieniu. Szkatułka zamyka się na magnes, dzięki czemu chroni on obrączki przed tym, aby nie wypadły.
  • W środku pudełka znajduje się wklejka, która ma tło w białym kolorze, na którym znajduje się grafika z personalizacją. Wewnątrz koła w zielonym odcieniu znajduje się napis: ŚLUBUJĘ CI MIŁOŚĆ. Personalizacji podlegają inicjały Pary Młodej i data ślubu. Dookoła tego koła znajduje się motyw graficzny przedstawiający roślinność w tym liście paproci. Wnętrze drewnianej szkatułki na obrączki wypełnia również specjalny mech.
Zastosowanie:
  • Wybierając dodatki ślubne warto zdecydować się na takie, które pochodzą z jednej kolekcji ślubnej lub są odpowiednio dopasowane kolorystycznie. Pudełko na obrączki w jasnej kolorystyce idealnie sprawdzi się jako modny dodatek w dniu ślubu. To niezwykły gadżet podczas ślubnych przygotowań. Pudełko na pewno zostanie zauważone przez ślubnego fotografa, który na pewno uwieczni je na ślubnych zdjęciach. 
Wymiary:
  • 10 cm x 8 cm x 5 cm.

Produkty powiązane