Kategorie

Informacja

Inspiracje

PREZENT dla bliskiej osoby zestaw Zapachowe Serce Lawenda (+bilecik)

1-7 dni
Wpisz datę uroczystości abyśmy zdążyli wysłać zamówienie na czas

39,98 zł brutto

Więcej informacji

Prezent dla bliskich osób, które są obecne na Waszym ślubie i weselu powinien być elegancki. Jeśli chcecie podziękować dziadkom czy chrzestnym za pomoc i wsparcie, koniecznie podarujcie im wyjątkowy zapachowy zestaw! Eleganckie pudełko dekorowane motywem Lawendy pięknie się prezentuje i z pewnością zachwyci każdego.

Opis:
  • Zestaw w eleganckim pudełku. Opakowanie w białym kolorze ma nadruk gałązek lawendy i wieczko wykonane z transparentnej pleksi. Dzięki temu widzimy w środku piękne serduszko zapachowe w kolorze białym. Serce ma tłoczne gałązki lawendy i zawieszone jest na ściance pudełka wstążeczką w kolorze liliowym.
  • Zestaw zawiera także atomizer zapachowy, którym możemy umieścić zapach na serduszku. Będzie ono stopniowo uwalniać zapach.
  • Dodatkowo do zestawu dołączymy bilecik z napisem: Dziękujemy, że jesteś dziś z nami. Bilecik dekorowany jest grafiką z kolekcji Lawenda.
Zastosowanie:
  • Zestaw przygotowany w ten sposób jest pięknym podziękowaniem dla najbliższych Waszemu sercu gości. Możecie podarować go dziadkom lub chrzestnym, ale doskonale sprawdzi się też jako dodatek do podziękowania dla rodziców czy świadków.
  • Zestaw dekorowany motywem lawendy doskonale pasuje do całej kolekcji Lawenda.
Wymiary:
  • pudełko: 10,5x15x2,5cm; zapach: 5ml

Produkty powiązane