UBRANKA NA BUTELKĘ wódki lub szampana Młoda Para

24h

11,98 zł brutto

Więcej informacji

Udekoruj swoją wódkę wyjątkowo oryginalnym ubrankiem na butelkę! Zachwyć gości swoją pomysłowością!

Opis:

  • satynowe ubranka na butelkę wódki w formie sukni Panny Młodej i garnituru Pana Młodego

  • dzięki umocowanej gumce ubranka pasują na każdą butelkę

Zastosowanie:

  • ubranka to fantastyczny sposób na oryginalną ozdobę butelki, dzięki nim wódka naberze elegancji i humorystycznego akcentu, z pewnością przypadnie gościom do gustu i będzie dodatkową dekoracją na stole weselnym

Wymiary:

  • rozmiar uniwersalny


Gadżety na małą i dużą imprezę ślubną

Przyjęcie ślubne to czas na uruchomienie swojej wyobraźni. Z reguły inspiracje czerpie się z różnych źródeł: polskich i obcojęzycznych stron internetowych, branżowej prasy, a także doświadczenia ekspertów, z którymi współpracuje się przy organizacji imprezy. Warto nadmienić, że nie tylko huczne wesele na dwieście osób daje pozwolenie na szaleństwo w gadżetach.

Równie dobrze można zaszaleć, przygotowując małą imprezę zaledwie na kilkanaście osób, członków najbliższej rodziny i przyjaciół. Wtedy gadżety są z reguły bardziej zauważane przez biesiadników oczarowanych tym, co zostało stworzone specjalnie na wesele. Para młoda z butelek to gadżet, któremu zdecydowanie warto się przyjrzeć i rozważyć zakupienie tego gadżetu na swoje przyjęcie. Biała suknia i czarny garnitur to wciąż ślubna klasyka, jednak dziś można również zauważyć inne trendy. Ślubna otoczka, ubrania i wystrój, moda ślubna będzie się zmieniać.

Dekoracje na butelki

Ubranka na butelki weselne para młoda to propozycja dla par młodych, które nie obawiają się rozwiązań oryginalnych, kreatywnych, z nutką szaleństwa. Biały i czarny kolor dekoracji sprawia, że absolutnie nie będą one gryzły się z innymi dekoracjami na stole i weselnej sali. To duża zaleta takiego rozwiązania. Wśród wielu akcentów pozwalających odróżnić tę imprezę od innych, ubranka na butelki ślubne są wyjątkowo sympatycznym i humorystycznym rozwiązaniem, które na pewno zapisze się w pamięci pary młodej i gości.

A jak cudownie i słodko wyglądają one na zdjęciach! To znakomita koncepcja, by zachwycić gości swoją pomysłowością, a dodatkowo podejściem do życia z uśmiechem i humorem. Ślub i wesele to okazja do zamanifestowania swojego gustu. Wszystko może być przygotowane dokładnie tak, jak para młoda sobie tego życzy. Idealnie, jeżeli w tę koncepcję nie wtrącają się inni, a zamiast tego popierają decyzje młodych i wspierają dobrym słowem. Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu i warto zrobić wszystko, by miło go wspominać.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: