PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Kol. Młoda Para

24h

4,98 zł brutto

Więcej informacji

Oryginalne podziękowanie dla rodziców i świadków będzie nie tylko miłą pamiątką, ale też uhonorowaniem ich poświęcenia i trudu!

Opis:
 • podziękowanie dla rodziców wykonane na grubym, sztywnym papierze w formie karty - uwaga! obecnie sprzedajemy same karty z podziękowaniem, bez tuby!!!

 • z jednej strony nadrukowany jest tekst podziękowania zdobiony delikatnymi dodatkami w czarno-białej kolorystyce, druga strona posiada grafikę sukienki i fraka

 • tekst podziękowania:

  Kochani Rodzice!

  W tak ważnym i szczególnym dla nas dniu,

  Dniu Naszego Ślubu,

  chcieliśmy złożyć na Wasze ręce

  słowa najszczerszych podziękowań.

  Dziękujemy Wam za dar życia,

  który nam ofiarowaliście.

  Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni

  za każdą pogodną chwilę, za uśmiech i ciepłe słowo.

  Dziękujemy Wam za całą mądrość i wiedzę,

  jaką nam przekazaliście przez te wszystkie lata.

  To dzięki Wam zrozumieliśmy, że jesteśmy gotowi na to,

  by wspólnie rozwiązywać każdy problem i razem iść przez życie.

  Wiemy, że zawsze możemy liczyć

  na Waszą pomoc i wsparcie.

  Dziękujemy!

Zastosowanie:
 • podziękowanie z pewnością ucieszy rodziców o świadków i będzie dla nich miłą pamiątką

Wymiary:
 • format karty A4

WAŻNE:
 • do podziękowania nie dołączamy wstążki – dokup ją osobno

Jak wyrazić swoją wdzięczność? Podziękowania dla świadków i rodziców

Bardzo trudno jest wyrazić swoją wdzięczność. Szczególnie ciężko przychodzi to w najważniejszym dniu życia. W momencie, kiedy Młodzi mają na głowie mnóstwo spraw i muszą poradzić sobie z wielkimi emocjami, tremą i stresem. Łatwo w tym wszystkim zapomnieć o podziękowaniu dla osób, które są szczególnie ważnymi gośćmi na weselu - rodziców i świadków. Można uniknąć niezręcznej sytuacji, wyposażając się wcześniej w podziękowanie z gotowym tekstem. Nawet jeśli dookoła będzie panowało zamieszanie, to znajdzie się chwila na to, by je wręczyć.

Elegancko i w dobrym stylu - podziękowania dla świadków na grubym papierze

Podziękowania dla świadków na grubym papierze prezentują się wyjątkowo elegancko. To bardzo ważne, bo takie podziękowanie musi wyglądać stosownie do okazji. Ten model charakteryzuje wyjątkowy i niebagatelny styl. Tuba zabezpiecza samo podziękowanie przed zniszczeniem. Łatwo ją przenosić i bez trudu można ją schować, gdy nie będzie już potrzebna. Zabawny obrazek nawiązuje do tematyki wesela. Dzięki niemu od razu też widać przy jakiej okoliczności, podziękowanie zostało wręczone.

Podziękowanie z gotowym tekstem

Nasz sklep ma w swojej ofercie wiele różnych podziękowań dla świadków i dla rodziców. Warto, więc wybierać takie, które jest zgodne z motywem przewodnim wesela. Wybór nie powinien być szczególnie, więc trudny. Jeśli jednak nie ma żadnego określonego jednoznacznie motywu, to warto wybierać podziękowania w neutralnym stylu. Są eleganckie, ale równocześnie nie przyćmią pozostałych elementów imprezy. Warto też pamiętać, że takie podziękowanie najprawdopodobniej zostanie przez obdarowaną osobę zatrzymane jako pamiątka. W końcu jest to dowód wdzięczności za pomoc w przygotowaniach do ślubu i wesela. W wielu przypadkach Młodzi dziękują za pomoc udzielną na przestrzeni lat. Dziękują za udzielane wsparcie oraz pomoc w podejmowaniu tych najważniejszych, życiowych decyzji. Właśnie z tego powodu podziękowanie powinno wyglądać wspaniale i nadawać się do wyeksponowania. Może dobrym pomysłem będzie oprawienie go w ramę i zawieszenie na honorowym miejscu?

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: