KARTY gra na wieczór panieński w klubie Z PANNĄ MŁODĄ

1-3 dni

7,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Karty gra na wieczór panieński w klubie z panną młodą to zestaw, który wykorzystacie już w czasie imprezy. Jej rozkręcenie bywa trudne, a taka zabawa niewątpliwie w tym pomoże. 12 kolorowych kart urozmaici imprezę organizowaną w lokalu, gdzie bawią się jeszcze inni goście.

Opis:

  • Karty gra na wieczór panieński w klubie z panną młodą zawiera w talii 12 kart. Jedna z nich to lista rzeczy potrzebnych do wykonania poszczególnych zadań. Są tak skomponowane, że nie musicie nawet wcześniej sprawdzać, czy macie wszystko do dyspozycji. Wszak o niektóre rzeczy możecie poprosić na miejscu. Inne są oczywiste i na pewno któraś z uczestniczek zabawy będzie je miała. Co to za rzeczy? Zdradzimy Wam kilka. Są to między innymi czerwona, szminka, długopis, aparat fotograficzny, banan. Jedno z zadań brzmi: Panna młoda musi pomalować usta czerwoną szminką. Następnie ma 5 minut na pocałowanie w policzek 15 facetów. Takie zadanie niewątpliwie nie jest wyzwaniem w zatłoczonym klubie. A jest ich znacznie więcej. Karty mają wesołą formę graficzną są utrzymane w różowo-białej kolorystyce z wypisanymi na czarno zadaniami. Zarówno przód jak i tył karty zdobi grafika. Pierwsza to rysunkowa panna młoda. Druga, na odwrocie, odnosi się do określonego zadania.

Zastosowanie:

  • Wybierając karty grę na wieczór panieński w klubie z panną młodą, sprawiasz, że nuda nie będzie Wam grozić. Po wykonaniu wszystkich zadań z karty możecie wymyślać inne. Mogą w poleceniu również zawierać różne gadżety. Wystarczy, że zajrzycie do swoich torebek, na pewno każda znajdzie coś ciekawego. Zabawę możecie zmodyfikować. Choć nie wszystkie zadania należą się pannie młodej, to jednak możecie się na coś umówić. Otóż będzie odgadywać, do której z Was należą poszczególne przedmioty, które losowo ustawicie na stole, gdy nie będzie patrzeć. Każda dobra odpowiedź to zadanie przechodzące na koleżankę. Każda zła skutkuje tym, że panna młoda musi wykonać je sama i to w wyznaczonym czasie. W każdym przypadku po wykonaniu zadań panna młoda może otrzymać dyplom za zdanie egzaminu z dobrej zabawy. Wszystkie będziecie się wybornie bawić!     

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: