KARTY Gra na Wieczór Panieński W KLUBIE

24h

8,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zabawa na wieczorze panieńskim powinna być udana i już od pierwszych minut powinno się wiele dziać. Ponieważ na początku trudno jest rozkręcić imprezę, warto zainwestować w gry, które w tym pomogą. Doskonale sprawdzą się karty - gra na wieczór panieński w klubie. Zadania są przygotowane właśnie pod kątem zabawy w lokalu, gdzie czas spędzają jeszcze inni goście, bo będą oni niejako uczestnikami wielu zadań.

Opis
  • Wybierz, karty – grę na wieczór panieński w klubie. To talia 16 kart, które mają bardzo atrakcyjną formę graficzną. Na przedzie karty znajduje się kobieta z rogami w kieliszku. Taka grafika nawiązuje do zabawy bez żadnych ograniczeń. Oczywiście znajduje się też tam napis „Wieczór Panieński”.
  • Wszystkie karty są ponumerowane i poza dużym numerem znajduje się tam treść zadania wypisana ozdobną czcionką, a także pola do zaznaczenia, obok których znajdują się napisy: „zaliczone” i „niezaliczone”.
  • Zadania bywają naprawdę szalone. Przytoczymy dwa z nich dla przykładu. Otóż zadaniem panny młodej może być zrobienie sobie zdjęcia ze wszystkimi ochroniarzami w lokalu.
  • Nie brakuje również zadań dla odważnych, które pozbawione są pruderii, jak choćby zdjęcie stanika w trakcie tańca i wymachiwanie nim nad głową.
  • Pod każdym zadaniem znajduje się jeszcze grafika, która nawiązuje do jego treści. Karty utrzymane są w różowo-żółtej, wesołej kolorystyce.
Zastosowanie
  • Bez wątpienia karty - gra na wieczór panieński w klubie są świetnym sposobem na rozkręcenie imprezy. Można je wyciągnąć, jak przysłowiowego asa z rękawa, gdy impreza się „nie klei”. Warto sięgnąć po nie już na samym początku.
  • Kiedy alkohol nie uderzy jeszcze do głowy odważne zadania będą jeszcze większym wyzwaniem. Przy zabawie z użyciem kart będzie sporo śmiechu, a poszczególne zadania będzie można dokumentować robiąc zdjęcia. W ten sposób powstanie jeszcze ciekawszy album z imprezy.
  • Zadania zapisane na kartach może wykonywać sama przyszła panna młoda, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by niektóre z nich zrealizowały również uczestniczki imprezy.
  • Karty nie zajmą dużo miejsca w torebce, oczywiście można je również zostawić w zarezerwowanym miejscu w lokalu, jeśli wcześniej na tę okoliczność się je przystraja lub wręczyć karty kelnerowi i poprosić, aby przyniósł je razem z menu.
Wymiary:
  • talia liczy 16 kart.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: