KARTY Gra na wieczór panieński W DOMU

24h

6,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Często wieczór panieński nie jest organizowany w lokalu i świadkowa, a także uczestniczki wieczoru panieńskiego przygotowują dla przyszłej panny młodej typową domówkę. W takim przypadku również nie zabraknie atrakcji, wszak można zadbać o wszystkie szczegóły, by na imprezie nuda się nie pojawiła. Dobrym wyborem będą karty z zadaniami na domowy wieczór panieński.

Opis
  • Duże i kolorowe karty z zadaniami na domowy wieczór panieński uprzyjemnią czas zarówno głównej bohaterce imprezy, jak i wszystkim pozostałym uczestniczkom przyjęcia.
  • Na kolorowych kartach z jednej strony znajduje się grafika przedstawiająca dwie kobiety w imprezowych kreacjach oraz dekoracje balonów i napis wieczór panieński. Na odwrocie znajdziecie już konkretne zadania do wykonania, zarówno dla przyszłej panny młodej, świadkowej, jak i innych uczestniczek imprezy.
  • Możemy zdradzić jakie elementy będą tutaj potrzebne i pierwszym zadaniem będzie ich zgromadzenie. Otóż trzeba przygotować: garnek, torbę, banany, ogórki, nożyczki, prezerwatywy, odkurzacz, papier toaletowy, a także aparat fotograficzny. Zaintrygowane? To dobrze, bo na kartach czekają już zadania do wykonania. Jedno z nich możemy zdradzić. Otóż każda z uczestniczek do przygotowanej torby, która nie może być przejrzysta, wkłada trzy dowolne rzeczy ze swojej torebki. Robią to po kolei, a przyszła panna młoda ma w tym czasie zamknięte czy też przewiązane oczy. Potem jej zadaniem jest wyjmować przedmiot po przedmiocie i zgadywać, do której z zaproszonych kobiet on należy. Może być przy tym sporo śmiechu i można wiele się o sobie dowiedzieć, wszak kobiety w torebkach noszą czasem naprawdę dziwne rzeczy.
Zastosowanie
  • Bez wątpienia zabawa przy użyciu kart z zadaniami na domowy wieczór panieński może trwać aż do końca imprezy.
  • W ramach jej rozwoju być może przyjdą Wam do głowy inne. Tu chodzi głównie o to, by na początku rozkręcić imprezę. Dzięki temu już od pierwszych minut będzie nie tylko przyjemna, ale również ciekawa dla przyszłej panny młodej i zaproszonych kobiet.
  • Zadania będzie wykonywać zarówno główna bohaterka imprezy, ale niektóre z nich obejmują konkursy, zatem będzie też świetna rywalizacja.
Wymiary:
  • talia zawiera 12 kart.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: