GRA na wieczór panieński - Panieński Pościg

24h

6,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wieczór Panieński ma być niezapomniany dla przyszłej panny młodej, dlatego zarówno świadkowa, jak i uczestniczki imprezy biorące udział w przygotowaniu zabawy, powinny zapewnić liczne atrakcje. Wśród nich doskonale sprawdzają się gry towarzyskie. Gra Panieński Pościg to zabawna propozycja, która rozkręci każdą imprezę. Przekonajcie się dlaczego!

Opis
  • Warto zauważyć, że gra Panieński Pościg ma atrakcyjną formę graficzną i format, który przywodzi na myśl menu. To dwie duże karty, na których wypisane są takie same zadania. Można z ich pomocą urządzić tradycyjną zabawę: „Prawda czy Wyzwanie”, bo właśnie z różnych wyzwań składa się „menu” na kartach.
  • Jest tam aż 15 propozycji, które możecie rozszerzyć o kolejne, bo nic nie stoi na przeszkodzie. Jednak już to, co jest zapisane, może wystarczyć na zabawę do białego rana. Jest to idealna gra, gdy wieczór panieński organizujecie w klubie, gdzie poza Wami będzie jeszcze sporo osób, bo wtedy zabawa będzie przednia.
  • Jakie zadania można znaleźć na kartach? Najróżniejsze. Wymienimy te dziwne i śmieszne zarazem. Jedno z wyzwań brzmi: „Pocałuj łysego w głowę”, kolejne to: „Skorzystaj z męskiej toalety”. Znajdziesz wśród nich także zadanie, by wejść jakiemuś chłopakowi na barana. Nie będziemy przytaczać wszystkich, w końcu element zaskoczenia też jest ważny i dzięki temu zabawa będzie lepsza.
Zastosowanie
  • Gra Panieński Pościg świetnie sprawdzi się na wieczorze panieńskim organizowanym poza domem, w klubie, choć oczywiście dla kreatywnego nic trudnego, bowiem wyzwania można wykonywać, zaczepiając przypadkowe osoby na ulicy, pod domem czy blokiem.
  • Gra Panieński Pościg ma swoje zasady, które oczywiście możecie też zmodyfikować. Otóż dzielicie się na dwie drużyny, czyli: drużynę panny młodej i drużynę świadkowej. Każda ma za zadanie jak najszybciej wypełnić wszystkie polecenia widniejące na karcie.
  • Jeśli jest Was mniej, to zabawę możecie zmodyfikować w ten sposób, że będziecie rzucać kostką i ta, której wypadnie najniższa liczba oczek będzie wykonywać wyzwanie. Tu oczywiście musicie dodatkowo mieć kostkę ze sobą, bo nie jest ona dołączona do zestawu kart. Następnie jedna z osób z zasłoniętymi lub zawiązanymi oczami, przesuwając palec w dół, wybiera przykładowe wyzwanie dla innej. Z grą Panieński Pościg zabawa szybko się rozkręci, a osoba czy drużyna, która wykona najmniej zadań będzie musiała postawić wszystkim kolejkę alkoholu.
Wymiary: 
  • Format karty: A4.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: