RAMKA do selfie ♥︎ FREE KISS! ♥︎

24h

9,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wieczór panieński powinien być niezapomnianą imprezą, bez względu na to czy bawicie się w domu czy na mieście. A szaleństwa tej nocy są dozwolone, a nawet obowiązkowe! Ramka do zdjęć z napisem Free Kiss niech będzie Waszym gadżetem do zdjęć!

Opis:
  • Gadżet do zdjęć w postaci ramki z tektury do złożenia. Ma różowy, kobiecy kolor i w dolnej części napis FREE KISS, który ma holograficzny, czerwony kolor! Dodatkowo na ramce znajdują się serduszka, na początku i końcu napisu.
  • Ramka jest lekka, dlatego z łatwością można utrzymać ją w rękach lub zawiesić na cienkiej żyłce, aby wisiała w powietrzu.
Zastosowanie:
  • Wszyscy kochają robić zdjęcia, wszędzie i wszystkiego. A impreza panieńska to już w ogóle uroczystość, na której musi zostać wykonanych wiele pamiątkowych fotek! Przecież to przysłowiowa noc wolności jednej z Was! Zadbajcie o oprawę i gadżety do sesji zdjęciowej.
  • Duża ramka do selfie z napisem FREE KISS to szalony gadżet, który idealnie nadaje się na imprezę panieńską. Ramka jest lekka i możecie ją ze sobą nosić nawet na mieście, robiąc sobie szalone zdjęcia!
  • Jeśli planujecie imprezę w domu, to również zadbajcie o kącik, w którym będziecie mogły zrobić sobie szalone zdjęcia! Ramka do selfie i kurtyna rose gold jako tło to gadżety, które pozwolą Wam urządzić świetną zabawę z robieniem zdjęć!
Wymiary:
  •  50 x 59,5 cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: