Makrama dekoracja wisząca w kolorze złamanej bieli 30x49cm

24h

93,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Niezwykła, zaskakująca, piękna dekoracja na Wasze wesele! Ozdobna makrama z pewnością pozwoli stworzyć bardzo efektowną aranżację sali weselnej, ale również wyróżni miejsca Pary Młodej w kościele. Makramę można wykorzystać na wiele sposobów, a za każdym razem będzie zaskakiwać. Makrama jest w jasnej kolorystyce, przez co wpisuje się w każdy styl wesela, w szczególności styl boho, który jest bardzo modny! 

Opis:
  • Piękna dekoracja wisząca w postaci makramy. Ozdoba występuje w pięknym kolorze złamanej bieli, przez co idealnie wpisuje się w styl boho wesela. Makrama jest wykonana z wysokiej jakości materiału, przez co prezentuje się bardzo efektownie. Sznureczki prezentują się subtelnie i delikatne, nadają wrażenia lekkości. Makrama wykonana jest na drewnianym kiju w jasnej kolorystyce. Dzięki temu tworzy to spójną całość, która będzie pięknie prezentować się na weselu. 
Zastosowanie:
  • Dekoracja na Wasze wesele w postaci ozdobnej makramy. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do dekoracji krzeseł zarówno w kościele, jak i przy stole. Taka ozdoba z pewnością wyróżni, podkreśli miejsce Młodej Pary. Makrama z pewnością wpisuje się w styl boho, prezentuje się bardzo efektowie. Taka dekoracja na weselu z pewnością zachwyci zaproszonych gości. Dekorację można powiesić na ścianie, wówczas będzie można wykorzystać ją jako element dekoracyjny do pamiątkowych zdjęć z wesela. Z pewnością pasuje również jako dekoracja krzeseł na weselu, podkresli miejsce Pary Młodej przy stole. Po uroczystości będzie można wykorzystać makramę jako dekorację wiszącą w domu. Idealnie wkomponuje się z pozostałymi dodatkami, które umieścicie na ścianie. W prosty sposób możecie stworzyć efektowną aranżację wnętrza, która będzie zaskakiwać. 
Wymiary:
  • ok. 30 x 49 cm.

Produkty powiązane