SERCE dekoracyjne Pleciona Wiklina 25cm

24h

12,98 zł brutto

Więcej informacji

Wspaniałe serce z naturalnej wikliny będzie przepiękną ozdobą pokoiku maluszka!

Opis:

  • serduszko wykonane z jasnej wikliny w białym kolorze

  • tasiemkę należy dokupić osobno

Zastosowanie:

  • idealne jako dekoracja na sali weselnej

Wymiary:

  • 25cm x 25cm


Serca z wikliny - rustykalna dekoracja na ślub

Przygotowując przyjęcie weselne, trzeba zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Istotne jest menu i miejsce przyjęcia. Należy również pamiętać o subtelnych dekoracjach. W przypadku wesela w stylu rustykalnym, ale nie tylko świetnie sprawdzają się dekoracje wiklinowe. Podobnie jak w mieszkaniach takie dekoracje potrafią dopełnić charakter wnętrza, tak w przypadku przyjęcia mogą stanowić kropkę nad i całej stylizacji.

Wiklina – idealne rozwiązanie na rustykalne przyjęcia

Termin "rustykalne" oznacza związane ze wsią i jej mieszkańcami, a jak wiadomo na wsi do dekoracji najczęściej wykorzystuje się dary natury. Właśnie dlatego idealnymi materiałami do wykonania rustykalnych dekoracji są drewno, wiklina i naturalne, najlepiej polne kwiaty.

Wiklina to bardzo wdzięczny materiał do tworzenia, oprócz tradycyjnych koszy można z niej wykonywać najróżniejsze dekoracje. Może mieć naturalny kolor, lub być np. bielona. Szczególnie pięknie wyglądają delikatne plecione serca z wikliny. Mogą być malutkie, poukładane na stole, stanowić dekorację wazonów, lub wręcz stanowić część bukietów. Na wiklinie można też tworzyć dekoracje kwiatowe. Pięknie wygląda niewielki bukiecik kwiatów upięty do serca z wikliny. Takie dekoracyjne serduszka z kwiatami można stawiać na parapetach okien, ustawić na bocznym stoliku, na którym będzie księga gości lub zebrane od gości bukiety. Serduszka wiklinowe z kwiatami wyglądają też pięknie powieszone np. na okna lub ścianach dookoła sali weselnej.

Wiklinowe serca dekoracja nie tylko na wesele

Plecione serce z wikliny jest doskonałą dekoracją na wesele, jak i doskonale sprawdzi się też na wszelkich przyjęciach z powodu rocznicy ślubu. Takie subtelne ozdoby będą pięknie wyglądać podczas srebrnych i złotych godów. Serduszka z wikliny z kwiatami to także doskonała dekoracja stołu i sali podczas przyjęcia z okazji chrztu świętego. W takiej sytuacji kilka kwiatów w kolorze niebieskim- dla chłopca lub różowym – dla dziewczynki, dopiętych do wiklinowego serca będą doskonałym uzupełnieniem dekoracji.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: