Kategorie

Informacja

Inspiracje

ZESTAW dekoracji na samochód EXCLUSIVE BOHO PASTEL

1-7 dni
Wpisz datę uroczystości abyśmy zdążyli wysłać zamówienie na czas

159,98 zł brutto

Więcej informacji

Pastelowa Boho kompozycja, dekoracji kwiatowych na samochód Pary Młodej. Auto również może być uroczyste w tak ważnym dla Was dniu! Przekonajcie się sami jak luksusowe, ręcznie robione dekoracje będą wyglądać na Waszym samochodzie!

Opis:

  • Zestaw dekoracji na samochód Pary Młodej z pastelowych jasnych kwiatów, wykonywany jest ręcznie. Dobrane hortensje i peonie, są bardzo eleganckie. Główna kompozycja jest półokrągła, składa się z pastelowych, okazałych kwiatów oraz zielonych liści i gałązek, które świetnie ją wypełniają.

  • Dzięki przyssawką z łatwością umieścisz dekorację w dowolnym miejscu na samochodzie.

  • 4 bukieciki udekorowane kokardą, ułożone są z pojedynczych pięknych główek peoni oraz z delikatnych zielonych dodatków. Drzwi samochodu niezwykle wyglądają z taką dekoracją.

  • Świetna jakość wykonania oraz wysokiej jakości sztuczne kwiaty, wyglądające jak prawdziwe, są bardzo wytrzymałe i nawet po długiej trasie będą wyglądać jak dopiero co założone.

Zastosowanie:

  • Główną kompozycję możesz umieścić w dowolnym miejscu na masce samochodu a mini bukieciki na klamki zawiązując wstążeczką, tak przystrojony samochód Pary Młodej zachwyci swoim wyglądem wszystkich gości w dniu ślubu.

  • Ozdobiony samochód nowożeńców będzie rewelacyjnie wyglądał na zdjęciach oraz filmie pamiątkowym z tego wyjątkowego dnia.

Wymiary:

- 53 cm kompozycja
- 15cm bukieciki

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: