Dekoracja na samochód do ślubu jak z żywych kwiatów EXCLUSIVE

1-7 dni
Wpisz datę uroczystości abyśmy zdążyli wysłać zamówienie na czas

299,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Piękne, dekoracyjne kompozycje kwiatowe na samochód, które zachwycą wszystkich gości. Rośliny wyglądają jak żywe, naturalnie i rewelacyjnie prezentują się na zdjęciach oraz filmie pamiątkowym.  

Opis:
  • Główna kompozycja, składa się z różnych dekoracji roślinnych, które do złudzenia wyglądają jak żywe. Dekoracja na samochód ślubny prezentuje się  bardzo uroczyście. Wszystkie zachowane są w kremowo-białych odcieniach idealnie pasujących na uroczystość zaślubin. Dodatki zieleni pięknie, wypełniają kompozycję, zielone gałązki nadają przestrzeni i lekkości.
  • Zestaw dekoracji wykonany jest ręcznie z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu do złudzenia przypomina żywe rośliny.

Zastosowanie:
  • Kompozycja rewelacyjnie zdobi, każdy samochód. Jasny odcień kwiatów, sprawia że dekoracje będą pasowały do wielu kolorów i modeli aut. Kompozycję można w szybki i prosty sposób, założyć i ściągnąć za pomocą przyssawek.
  • Zestaw, kwiatowych dekoracji przetrwa całą imprezę i jeszcze dłużej, dzięki świetnemu wykonaniu oraz wysokiej jakości produktów.
  • Udekorowany samochód wygląda fantastycznie na zdjęciach pod kościołem czy salą weselną. Kompozycję można osadzić na masce już kilka dni przed ślubem, bez obaw, że stroik zwiędnie. Przez cały czas trwania uroczystości dekoracja jak z żywych kwiatów będzie prezentowała się nienagannie.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: