POKROWIEC na krzesło matowy czarny na okrągłe oparcie

24h

26,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Odpowiednio dobrane dekoracje do przyjęcia z pewnością spodobają się zaproszonym gościom. Eleganckie pokrowce na krzesła w modnym czarnym kolorze, pozwolą stworzyć wyjątkowe przyjęcia. Krzesła udekorowane przez pokrowce będą prezentować się stylowo. Czarne pokrowce pasują na przyjęcie w każdym stylu, nadają one elegancji.

Opis:

  • Matowy pokrowiec w eleganckim czarnym kolorze. Wykonany jest ze specjalnej matowej tkaniny o grubości 200g. Idealnie pasuje na każde krzesło, które ma okrągłe oparcie.

  • Pokrowiec idealnie pasuje do dekoracji krzeseł na wesele, ale również inne okazje. Pozwoli stworzyć niezwykłą aranżację wnętrza całej sali. 

Zastosowanie:

  • Piękna dekoracja na krzesła w postaci pokrowca w modnym czarnym odcieniu. W prosty sposób możecie stworzyć efektowną aranżację wnętrza. Oprócz dekoracji stołu oraz sali warto zadbać o dekorację krzeseł. Krzesła to istotny element dekoracyjny, ponieważ są użytkowane przez cały czas trwania przyjęcia.

  • Ozdobne pokrowce czarnym kolorze świetnie pasują na przyjęcia w dowolnym stylu. W szczególności warto wykorzystać je podczas przyjęcia w stylu glamour. 

  • Pokrowce pozwolą odmienić wygląd krzeseł, gdy zależy Wam na dekoracjach w ciemnej kolorystyce. Krzesła wówczas będą prezentować się bardzo stylowo oraz elegancko. 

  • Elegancja oprawa przyjęcia weselnego z pewnością spodoba się gościom weselnym. Odpowiednio dopasowane dekoracji i dodatki pozwolą stworzyć niezwykłą aranżację wnętrza. Pokrowiec na krzesła będzie również ciekawie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach z przyjęcia.

  • Dekoracje krzeseł są bardzo istotne, ponieważ krzesła są bardzo widoczne, zaraz po wejściu na salę weselną, ale nie tylko. Po uroczystości weselnej pokrowce można wykorzystać wielokrotnie na inne okazje. Jest to produkt na tyle uniwersalny, że z pewnością znajdzie zastosowania na wielu przyjęciach.

  • Do dekoracji krzeseł można wykorzystać również inne dodatki. Warto sprawdzić nasze pozostałe dekoracje na krzesła. Z pewnością pozwolą one na to, aby stworzyć niezwykłą aranżację. 

Wymiary:

  • pokrowiec na krzesło z okrągłym oparciem

Produkty powiązane