MIKROFON florystyczny na bukiet ślubny

24h

9,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Świetny mikrofon florystyczny na bukiet ślubny!

Opis:

  • mikrofon florystyczny - na plastikowej rączce umieszczono okrągłą gąbkę, na której można układać kwiaty

Zastosowanie:

  • ułatwia tworzenie zachwycających bukietów, niezbędny w pracy każdego dekoratora

Wymiary:

  • długość rączki (z gąbką): 18cm

  • średnica gąbki: ok. 8,5 cm


Mikrofon florystyczny na bukiet ślubny

Mikrofon florystyczny na bukiet ślubny umożliwia stworzenie eleganckiej, a zarazem efektownej kompozycji. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla profesjonalnych florystów lub dekoratorów. Wysoka jakość zmniejsza ryzyko wystąpienia uszkodzeń lub zniekształceń. Jest to również znakomita baza do nauki oraz szlifowania umiejętności. Na plastikowej rączce znajduje się gąbka florystyczna, która umożliwia bezproblemowe ułożenie kwiatów i elementów dekoracyjnych. Pozostają one w stabilnym położeniu, więc nie trzeba martwić się o trwałość bukietu. Korzystnie niska cena zachęca do dokonania zakupu.

Lekki i poręczny bukiet na mikrofonie

Proponowany mikrofon florystyczny został wykonany z mocnego, a zarazem lekkiego tworzywa sztucznego. Konstrukcja wyróżnia się niską wagą, dzięki czemu nie stanowi zbędnego obciążenia. Na specjalną uwagę zasługuje ergonomiczny kształt. Wydłużona rączka zapewnia pewny, a zarazem wygodny chwyt. Bukiet nie będzie wysuwał się z dłoni nawet w przypadku dużej ilości roślin. Opisywany model uchodzi za poręczny i uniwersalny. Szeroki zakres zastosowań stanowi niezaprzeczalną zaletę. Jest on najchętniej wybierany podczas tworzenia bukietów ślubnych, jednak wszystko zależy od osobistych preferencji.

Efektowny mikrofon florystyczny

Bukiet na mikrofonie z gąbką o kulistej powierzchni wpasowuje się w aktualnie obowiązujące trendy ślubne. Okrągłe kompozycje kwiatowe są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale również praktyczne. Utrzymanie ich w dłoniach podczas uroczystości nie stanowi żadnego wyzwania. Nie trzeba również borykać się z przesadną objętością kwiatów, co zmniejsza ryzyko zabrudzenia odzieży. Prezentowany mikrofon florystyczny można wykorzystać również do wykonania bukietów dla druhen.

Odporna na uszkodzenia gąbka florystyczna

Oferowany mikrofon florystyczny posiada okrągłą gąbkę, która umożliwia sprawne ułożenie kwiatów. Zapewnia ona niekłopotliwą pracę - nie trzeba obawiać się połamania żywych roślin. Atutem jest także niska podatność na kruszenie pod wpływem obciążenia lub pomyłek dekoratora. Kompozycję można kilkukrotnie poprawiać, aż do uzyskania idealnego efektu. Produkt dostępny jest w okazyjnej cenie, więc często wybierają go osoby, które chcą ćwiczyć swoje umiejętności związane z wykonywaniem wiązanek ślubnych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: